Povezane vesti

Hrvatska književnica vakcinisala se u Srbiji: U Beogradu švedski sto krcat vakcinama

Hrvatska književnica vakcinisala se u Srbiji: U Beogradu švedski sto krcat vakcinama

Politika 01.02.2021
Hrvatska spisateljica i kolumnistkinja Vedrana Rudan vakcinisala se u Beogradu, nakon čega je objavila kolumnu u kojoj pohvalno govori o imunizaciji u Srbiji i najavila dolazak na revakcinaciju. U tekstu pod naslovom „Evropljanka u Beogradu”, Rudan… »
Rudan o vakcinaciji u Srbiji: Pozvana sam kao umetnica, a ne kao kradljivica

Rudan o vakcinaciji u Srbiji: Pozvana sam kao umetnica, a ne kao kradljivica

N1 Info 01.02.2021
Hrvatska književnica i novinarka Vedrana Rudan objavila je da se vakcinisala u Srbiji protiv koronavirusa, a potom je objavila kolumnu na tu temu pod nazivom "Evropljanka u Beogradu". Rudan za N1 kaže da je na vakcinaciju pozvala rediteljka iz Ateljea… »
Vedrana Rudan primila vakcinu u Srbiji i oduševila se: "Šta je ovo? U Beogradu švedski sto krcat vakcinama?"

Vedrana Rudan primila vakcinu u Srbiji i oduševila se: "Šta je ovo? U Beogradu švedski sto krcat vakcinama?"

Mondo 01.02.2021
Hrvatska spisateljica Vedrana Rudan vakcinisala se kineskom vakcinom Sinofarm na beogradskom Sajmu. Hrvatska spisateljica Vedrana Rudan vakcinisala se kineskom vakcinom Sinofarm na beogradskom Sajmu. Vedrana Rudan je celo iskustvo vakcinacije u našoj… »
Tekst Vedrane Rudan o kome će brujati region: U Srbiji švedski stol cjepiva, a Hrvatska čeka milost

Tekst Vedrane Rudan o kome će brujati region: U Srbiji švedski stol cjepiva, a Hrvatska čeka milost

Sputnik 01.02.2021
Hrvatska književnica i novinarka Vedrana Rudan objavila je da se u Beogradu, zajedno sa suprugom, vakcinisala protiv virusa korona. Ona je tim povodom objavila kolumnu u kojoj je iznela svoje viđenje kakav odnos prema vakcinaciji ima Srbija, a kakav… »
Vedrana Rudan se vakcinisala u Beogradu: Pozvali su me i luđi predlog u životu nisam čula

Vedrana Rudan se vakcinisala u Beogradu: Pozvali su me i luđi predlog u životu nisam čula

Noizz 01.02.2021
Vedrana Rudan je na svom blogu objavila priču o tome da je dobila ponudu da se vakciniše u Beogradu i da ju je iskoristila jer na nju ima pravo kao autorka mnogih knjiga objavljenih u Srbiji i umetnica čija se predstava igra u Beogradu. Vedrana se… »
Vedrana Rudan se vakcinisala u Beogradu i nahvalila Srbiju

Vedrana Rudan se vakcinisala u Beogradu i nahvalila Srbiju

Nova 01.02.2021
Vedran Rudan, hrvatska književnica i novinarka, objavila je da se vakcinisala u Srbiji protiv koronavirusa, a potom je objavila kolumnu na tu temu pod nazivom "Evropljanka u Beogradu". Njenu kolumnu, koja je izazvala mešovite reakcije na društvenim… »
Vedrana Rudan se vakcinisala u Beogradu: "Lekari ljubazni, sestre strpljive, ubod jedva da se oseti"

Vedrana Rudan se vakcinisala u Beogradu: "Lekari ljubazni, sestre strpljive, ubod jedva da se oseti"

Telegraf 01.02.2021
- Za tri nedelje krećemo po drugu dozu - napisala je hrvatska književnica u kolumni pod nazivom "Evropljanka u Beogradu" Vedran Rudan, hrvatska književnica i novinarka, objavila je da se vakcinisala u Srbiji protiv virusa korona, a potom je objavila… »

Vesti dana »