Povezane vesti

Veliki peh za golmana PARTIZANA! Čuvar mreže crno-belih mora na operaciju

Veliki peh za golmana PARTIZANA! Čuvar mreže crno-belih mora na operaciju

Hot sport 01.02.2021
Fudbalski klub Partizan saopštio je danas da će golman Nemanja Stevanović morati na operaciju ramena zbog povrede koju je zadobio na jednom od treninga tokom priprema u Beleku. – Koliko mi je teško zaista samo ja znam. Kao da me je poterao neki… »
Ništa od povratka u Zvezdu! Srpski centar karijeru nastavlja u Turskoj

Ništa od povratka u Zvezdu! Srpski centar karijeru nastavlja u Turskoj

Hot sport 01.02.2021
Srpski košarkaš Vladimir Štimac je pred potpisam novog ugovora. Spekulisalo se da se sprema povratak u Zvezdu, ali iskusni centar karijeru izvesno nastavlja u Turskoj, navodi ‘Sportando’. Osvajač evropskog, svetskog i olimpijskog srebra sa… »
Bivši fudbaler PARTIZANA ostaje u Italiji! Ninković ima novi klub! (foto)

Bivši fudbaler PARTIZANA ostaje u Italiji! Ninković ima novi klub! (foto)

Hot sport 01.02.2021
Nova stanica u Italiji za nekadašnjeg fudbalera Partizana. Nikola Ninković posle Đenove i Askolija nosiće dres Breše. Kako mu je ugovor sa Askolijem isticao narednog leta, klub mu je dozvolio da bez obeštećenja pređe u redove Breše, sa kojom će… »
Dejan Radonjić: ‘Morali smo da igramo do poslednjeg atoma snage’

Dejan Radonjić: ‘Morali smo da igramo do poslednjeg atoma snage’

Hot sport 01.02.2021
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je da je njegov tim večeras protiv Mege ostvario važan trijumf. Crveno-beli pobedili su Megu 92:85 u 17. kolu ABA lige. MOŽDA CE VAS ZANIMATI GROBARI ODUŠEVLJENI POSLE POBEDE: „Nije uvek lako… »
Bio najveća Nada partizana, pa preživeo dramu: Posle strašnog udesa se vraća na teren - u Italiji!

Bio najveća Nada partizana, pa preživeo dramu: Posle strašnog udesa se vraća na teren - u Italiji!

Mondo 01.02.2021
Bio je čak i kapiten crno-belih pre nego što je otišao u inostranstvo. Bio je čak i kapiten crno-belih pre nego što je otišao u inostranstvo. Veliki Partizanovac i čovek koji je obećao da će se vratiti u Humsku igraće naredne dve i po godine za… »
Štimac blizu potpisa u Turskoj

Štimac blizu potpisa u Turskoj

Mozzart sport 01.02.2021
Srpski centar uskoro na novoj adresi, nezvanično saznaje Mozzart Sport. Vladimir Štimac karijeru izvesno nastavlja u Turskoj. Prema nezvaničnim informacijama, osvajač evropskog, svetskog i olimpijskog srebra sa reprezentacijom Srbije blizu je potpisa… »
Loša vest iz Partizana: Stevanović mora na operaciju

Loša vest iz Partizana: Stevanović mora na operaciju

Mozzart sport 01.02.2021
Golman crno-belih obavio dodatne preglede po povratku u Beograd. Golman Partizana, Nemanja Stevanović, moraće na dužu pauzu. Nadali su se u taboru crno-belih da će ih po povratku sa priprema u Turskoj dočekati dobre vesti o stanju 28-godišnjeg… »
Stevanović mora na operaciju ramena

Stevanović mora na operaciju ramena

N1 Info 01.02.2021
Iako su se svi nadali da će po dolasku u Beograd, posle dodatnih pregleda i terapije, ipak stići lepe vesti, posle konsultacija sa vrhunskim stručnjacima u oblasti ortopedije, iz tabora-crno belih stiže informacija da golman Nemanja Stevanović, zbog… »
"Kao da me je poterao neki maler...": Veliki peh fudbalera Partizana - mora na operaciju!

"Kao da me je poterao neki maler...": Veliki peh fudbalera Partizana - mora na operaciju!

Mondo 01.02.2021
Ispalo mu je rame tokom priprema i operacija je jedini lek. Ispalo mu je rame tokom priprema i operacija je jedini lek. Rezervni golman Partizana Nemanja Stevanović ipak mora na operaciju ramena. Stevanoviću je tokom priprema "ispalo rame", nadali su se… »
Golman Partizana ide na operaciju ramena

Golman Partizana ide na operaciju ramena

Nova 01.02.2021
Golman Partizana Nemanja Stevanović moraće na operaciju ramena, najnovija je informacija koja stiže iz tabora crno-belih. Posle konsultacija sa stručnjacima ortopedije, klub iz Humske je javio da je Stevanovićeva povreda ramena teža nego što se iko… »

Vesti dana »