Povezane vesti

PORODIČNA DRAMA! Edita i Indi PONOVO ZARATILE?

PORODIČNA DRAMA! Edita i Indi PONOVO ZARATILE?

Svet & Skandal 01.02.2021
Edita Aradinović i njena sestra Indi ponovo su na ratnoj nozi! Naime, sestre Aradinović zbunile su svoje svoje fanove kada su se otpratile sa društvene mreže Instagram i time otpočele priče da su ponovo u svađi, nakon čega je usledila i objava… »
"Toksična porodica" - oglasile se sestre Aradinović: Pevačice progovorile o sukobu, pljuštali žestoki komentari!

"Toksična porodica" - oglasile se sestre Aradinović: Pevačice progovorile o sukobu, pljuštali žestoki komentari!

Mondo 01.02.2021
Indi i Edita o otpraćivanju sa Instagrama i svađi. Indi i Edita o otpraćivanju sa Instagrama i svađi. Indira i Edita Aradinović nedavno su zbunile sve kada su njihovi pratioci primetili da su se otpratile sa Instagrama i time otpočele priče da su… »
"Ja sam Indira, a ne: Edita!" Nakon nove svađe oglasile se pevačice, Edita imala da poruči jedno, Indi ovako odgovorila…

"Ja sam Indira, a ne: Edita!" Nakon nove svađe oglasile se pevačice, Edita imala da poruči jedno, Indi ovako odgovorila…

Blic 01.02.2021
Rođene sestre Edita Aradinović i Indira Aradinović Indi godinama imaju turbulentan odnos, koji je ponovo uzdrman nakon što je Indi na društvenim mrežama podelila objavu u kojoj pominje "toksičnu porodicu". Pevačice su nedavno ponovo otpratile… »

Vesti dana »