Povezane vesti

Metro više nije san

Metro više nije san

Vesti online 01.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Parizu sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom, koji mu je upriličio svečani doček ispred Jelisejske palate. Vučić je istakao da će se razgovarati o važnim pitanjima, ali da je već izvesno da… »
Vučić: Makron razume potrebe i težinu pozicije Srbije

Vučić: Makron razume potrebe i težinu pozicije Srbije

RTS 01.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je posle sastanka sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom da je današnji susret u Parizu dokaz istinskog prijateljstva i posvećenog pristupa Makrona Zapadnom Balkanu. Vučić i Makron su razgovarali o… »
"U Beograd bi mogao da dođe luj viton": Vučić saopštio kada Emanuel Makron dolazi u posetu Srbiji!

"U Beograd bi mogao da dođe luj viton": Vučić saopštio kada Emanuel Makron dolazi u posetu Srbiji!

Mondo 01.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se nakon završenog sastanka sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se nakon završenog sastanka sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom. Aleksandar… »
Vučić iz Pariza: Makron dolazi u Srbiju na jesen

Vučić iz Pariza: Makron dolazi u Srbiju na jesen

Nova 01.02.2021
Nakon razgovora sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom u Parizu, predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da su glavne teme bile odnosi Beograda i Prištine i proces evrointegracija, te da naša zemlja ima podršku u oba procesa. Predsednik… »
Vučić posle Makrona: Doživeo sam stvari koje nisam ni sanjao

Vučić posle Makrona: Doživeo sam stvari koje nisam ni sanjao

Nova 01.02.2021
Predsednik me je vodio u vinski podrum Jelisejske palate. Takođe smo u dva navrata obavili razgovore u četiri oka, pohvalio se predsednik Srbije Aleksandar Vučić nakon sastanka s francuskim kolegom Emanuelom Makronom. Predsednik Srbije danas je u… »

Vesti dana »