Povezane vesti
EU pooštrila pravila za putnike iz država izvan Unije
N1 Info 01.02.2021
Evropska unija je pooštrila pravila za putnike iz država izvan Unije, precizirajući da će slobodan ulaz biti dozvoljen samo iz zemalja koje imaju vrlo malo slučajeva koronavirusa i zanemarljiv broj novih lakše prenosivih varijanti korone, javlja Rojters… »
Evropska unija pooštrila pravila za ulazak putnika u blok
Al Jazeera 01.02.2021
Putnik iz zemlje van EU-a može ući samo ako u njoj nema više od 25 slučajeva COVID-19 na 100.000 stanovnika tokom 14 dana. Evropska unija pooštrila je danas pravila za putnike iz zemalja izvan bloka, precizirajući da će biti dozvoljen slobodan ulaz samo… »
Nova odluka Brisela: Pooštrene mere za ulazak u EU iz zemalja koje nisu članice
Kurir 01.02.2021
EU pooštrila restriktivne mere za ulazak u Uniju posetiocima iz zemalja koje nisu članice, javljaju svetski mediji. Ambasadori EU složili su se na sastanku u Briselu sa novim ograničenjem za putovanja iz zemalja koje nisu članice EU, uključujući… »
Austrija pooštrava kontrole granica zbog novih sojeva korone
Nova 01.02.2021
Austrija će značajno pooštriti kontrole granica kako bi sprečila putnike koji dolaze u zemlju da uvezu nove sojeve korona virusa, izjavio je danas austrijski kancelar Sebastijan Kurc. Kurc na konferenciji za novinare, posvećenoj ublažavanju mera… »
Vesti dana »
U Nišu obeleženo 23 godine od ubistva premijera Zorana Đinđć
Medijska kutija pre 17 minutajoš 62 povezane
BiH bila jedan od kosponzora rezolucije o osudi napada Irana na zemlje Zaliva i Jordana
Beta pre 33 minutajoš 59 povezanih
IEA upozorava: Najveći poremećaj u povijesti tržišta nafte zbog rata na Bliskom istoku
SEEbiz pre 1 satjoš 47 povezanih
Sunčano i toplo još nekoliko dana, a zatim stižu kiša, pljuskovi i zahlađenje
NIN pre 2 satajoš 31 povezana





