Povezane vesti

Zlostavljao me je, ispirao mozak i manipulisao sa mnom: Glumica otkrila jezivu istinu o poznatom pevaču!

Zlostavljao me je, ispirao mozak i manipulisao sa mnom: Glumica otkrila jezivu istinu o poznatom pevaču!

Mondo 01.02.2021
Istakla da se iživljava nad devojkama. Istakla da se iživljava nad devojkama. Čuvena glumica i model Evan Rejčel Vud optužila je svog bivšeg dečka pevača Brajana Hju Vornera, koji je svima u svetu poznatiji kao Merlin Menson za zlostavljanje… »
Merlin Menson se iživljava nad devojkama: Ispira im mozak i psihički zlostavlja! Glumica konačno priznala kroz šta je…

Merlin Menson se iživljava nad devojkama: Ispira im mozak i psihički zlostavlja! Glumica konačno priznala kroz šta je…

Kurir 01.02.2021
Čuvena glumica Evan Rejčel Vud je optužila svog bivšeg dečka, poznatog muzičara Merlina Mensona za zlostavljanje, manipulaciju i ispiranje mozga. Ona je podelila post sa veoma potresnom porukom. - Ime mog zlostavljača je Brajan Varner, koji je… »
Merilina Mensona bivša optužila: Stravično me je zlostavljao

Merilina Mensona bivša optužila: Stravično me je zlostavljao

Nova 01.02.2021
Glumica i aktivistkinja Evan Rejčel Vuds u prošlosti je govorila o zlostavljanju koje je proživljavala sa svojim bivšim dečkom, a juče je na Instagramu objavila i da se radilo o pevaču Merilinu Mensonu. “Ime mog zlostavljača je Brajan Vorner… »

Vesti dana »