Povezane vesti

Vladimir Jovanović novi trener Cibone

Vladimir Jovanović novi trener Cibone

Beta 02.02.2021
Srpski trener Vladimir Jovanović novi je trener Cibone, saopštio je danas zagrebački košarkaški klub. Jovanović je potpisao ugovor na dve i po sezone. "Jako mi je drago što sam dobio priliku da radim ovde. Svestan sam istorije kluba i koliko je… »
‘Drago mi je što sam dobio priliku da radim ovde’: Prvi srpski trener posle više od tri decenije zvanično na klupi…

‘Drago mi je što sam dobio priliku da radim ovde’: Prvi srpski trener posle više od tri decenije zvanično na klupi…

Hot sport 02.02.2021
Srpski trener Vladimir Jovanović zvanično je postao novi kormilar zagrebačke Cibone. Pomoćnik u stručnom štabu Igora Kokoškova u reprezentaciji Srbije je na na mestu trenera zamenio Ivana Velića, s kojim je došlo do sporazumnog raskida saradnje… »
Hrvatska legenda: Srpski treneri kvalitetniji od naših u stvaranju igrača

Hrvatska legenda: Srpski treneri kvalitetniji od naših u stvaranju igrača

Mozzart sport 02.02.2021
Stanovnik Kuće slavnih Mirko Novosel izneo mišljenje zašto se Cibona opredelila za Vladu Jovanovića. Cibona je predstavila srpskog stručnjaka Vladu Jovanovića. Šta i svemu tome misli Mirko Novosel, legendarni hrvatski stručnjak i član Kuće… »
Legenda Hrvatske košarke iskrena: Srpski treneri su kvalitetniji od naših

Legenda Hrvatske košarke iskrena: Srpski treneri su kvalitetniji od naših

Večernje novosti 02.02.2021
SRPSKI trener Vlada Jovanović seo je na klupu Cibone, a na mestu šefa stručnog štaba zamenio je Ivana Velića. Legendarni hrvatski stručnjak Mirko Novosel istakao je šta misli o tome. Član Kuće slavnih u Springfildu je Zagrepčanima doneo veliki… »
Zvanično: Jovanović trener Cibone

Zvanično: Jovanović trener Cibone

Mozzart sport 02.02.2021
Srpski stručnjak preuzeo zagrebački klub. Cibona je potvrdila saznanja MOZZART Sporta. Vladimir Jovanović je novi trener zagrebačkog kluba koji je na svom Tviter nalogu poželeo dobrodošlicu mladom srpskom stručnjaku "Novi trener Cibone je Vladimir… »
Istorija! Srbin vodi Cibonu: "Dobro nam došao u Zagreb" - Vlada Jovanović zvanično preuzeo "vukove"

Istorija! Srbin vodi Cibonu: "Dobro nam došao u Zagreb" - Vlada Jovanović zvanično preuzeo "vukove"

Mondo 02.02.2021
Trener se dokazao u FMP-u. Trener se dokazao u FMP-u Odjeknula je najavljena "bomba" – pomoćni trener reprezentacije Vladimir Jovanović je postao trener Cibone, kao prvi Srbin na toj funkciji posle duže od 30 godina! Kako navode mediji u Hrvatskoj… »
Šta Vladimira Jovanovića čeka u Zagrebu?

Šta Vladimira Jovanovića čeka u Zagrebu?

Sportski žurnal 02.02.2021
Dolazak prvog srpskog trenera posle 30 godina u Cibonu izazvao veliku buru u Hrvatskoj. Cibona je za danas u podne najavila konferenciju za novinare na kojoj će biti klupski direktori Domagoj Čavlović i Marin Rozić, kao i novi trener. Činjenica da u… »
Jovanović u Ciboni dve i po godine

Jovanović u Ciboni dve i po godine

Danas 01.02.2021
Posle tri decenije srpski stručnjak preuzeo vođenje hrvatskog velikana Odavno Cibona nije na nivou velikana koji je dva puta bio prvak Evrope. Godine prolaze, „vukovi“ sve više tavore na nekom abaligaškom proseku; s tim u vezi, deluje… »
Ovo nije viđeno tri decenije! Srbin postaje trener zagrebačke Cibone!

Ovo nije viđeno tri decenije! Srbin postaje trener zagrebačke Cibone!

Sportal blic 01.02.2021
Trofejni hrvatski košarkaški klub Cibona i dosadašnji trener Ivan Velić raskinuli su saradnju, a njega bi na tom radnom mestu mogao da nasledi srpski stručnjak. Kako je saopštio nekadašnji prvak Evrope, "saradnja s Velićem koja je trajala dve i po… »

Vesti dana »