Povezane vesti

Sestra se oprostila od Zdjelarevića: Moj Aca nije sa nama

Sestra se oprostila od Zdjelarevića: Moj Aca nije sa nama

Nova 02.02.2021
Telo Aleksandra Zdjelarevića pronađeno je u automobilu na Iriškom vencu u blizini planinarskog doma, nakon što je u nedelju oko 20 sati poslednji put viđen u Novom Sadu. Dan nakon pronalaska tela, Aleksandrova sestra Jovana, obratila se preko… »
"Moj Aca više nije među nama": Sestra nestalog mladića objavila tragičnu vest, telo je pronađeno sa kesom preko glave

"Moj Aca više nije među nama": Sestra nestalog mladića objavila tragičnu vest, telo je pronađeno sa kesom preko glave

Mondo 02.02.2021
Tuga. Tuga. Potraga za Aleksandrom Z. okončana je juče popodne. Kako je objavljeno, najpre je pronađen Aleksandrov automobil u kom se nalazio neidentifikovani leš muškarca sa kesom preko glave na zadnjem sedištu. Najverovatnije, to je bilo telo… »
Jeziv kraj potrage za aleksandrom: U kolima na Fruškoj gori pronađeno telo nestalog mladića

Jeziv kraj potrage za aleksandrom: U kolima na Fruškoj gori pronađeno telo nestalog mladića

Večernje novosti 02.02.2021
NA telu muškarca pronađenog sinoć na Fruškoj gori, na Iriškom vencu, za koga se sumnja da je Novosađanin Aleksandar Zdjelarević (33), koji je nestao u nedelju uveče oko 20 sati, nisu pronađeni tragovi krivičnog dela, odnosno ubistva saznaju… »
Moj Aca više nije među nama: Potresna poruka sestre mladića koji je pronađen mrtav, svi su u suzama (foto)

Moj Aca više nije među nama: Potresna poruka sestre mladića koji je pronađen mrtav, svi su u suzama (foto)

Kurir 02.02.2021
Komentari su se samo nizali, prijatelji su u suzama izjavljivali saučešće. Potraga za Aleksandrom Zdjelarevićem tragično je okončana juče popodne. Za sada nema zvaničnih informacija o tome šta se desilo sa mladićem, a sinoć je obelodanjeno da… »
Pronađeno telo nestalog Aleksandra Zdjelarevića

Pronađeno telo nestalog Aleksandra Zdjelarevića

Nova 02.02.2021
Telo Aleksandra Zdjelarevića (33) pronađeno je u automobilu Reno Megan na Iriškom vencu u blizini planinarskog doma. Podsetimo, on je nestao sinoć u Novom Sadu, a poslednji put je imao kontakt sa porodicom oko 20 časova. Za sada nema informacija o… »
"Moj Aca više nije među nama": Sestra mladića koji je pronađen mrtav na Fruškoj gori se oglasila potresnom porukom (foto)

"Moj Aca više nije među nama": Sestra mladića koji je pronađen mrtav na Fruškoj gori se oglasila potresnom porukom (foto)

Večernje novosti 02.02.2021
JOVANA Zdjelarević, sestra Aleksandra koji je juče nestao, objavila je na fejsbuku da njen brat više nije među živima. Podsećamo, automobil Aleksandra Zdjelarevića je juče pronađen na Fruškoj godi, a na zadnjem sedištu vozila je bio mrtav… »
Horor na Iriškom vencu: Pronađen mrtav muškarac sa kesom na glavi u automobilu nestalog Aleksandra Zdjelarevića!

Horor na Iriškom vencu: Pronađen mrtav muškarac sa kesom na glavi u automobilu nestalog Aleksandra Zdjelarevića!

Blic 01.02.2021
Na Iriškom vencu u automobilu nestalog Aleksandra Zdjelarevića (34) pronađen je mrtav muškarac sa kesom na glavi. Telo muškarca je pronađeno na zadnjem sedištu automobila, a još uvek nije utvrđeno da li je reč Aleksandru Zdjelareviću ili nekom… »

Vesti dana »