Povezane vesti

Žalio se na Novaka, a potom i na navijače: Nije zabavno igrati pred Srbima

Žalio se na Novaka, a potom i na navijače: Nije zabavno igrati pred Srbima

Večernje novosti 02.02.2021
DVADESETJEDNOGODIŠNjI teniser iz Kanade Denis Šapovalov igrao je odličan tenis protiv Novaka Đokovića, a nakon 1. kola ATP kupa govorio je o samom duelu. Mučio ga Novaka Kanađanin, ali je na kraju kvalitet bio na strani najboljeg tenisera sveta… »
Šapovalovu opet nisu prijali Srbi, prošli put ih i psovao

Šapovalovu opet nisu prijali Srbi, prošli put ih i psovao

Nova 02.02.2021
Kanadski teniser Denis Šapovalov podelio je utiske posle meča prvog kola ATP kupa u Melubrnu, u noći između ponedeljka i utorka. Srbija je u ponedeljak pobedila Kanadu sa 2-1, pošto je u singlu Dušan Lajović poražen od Miloša Raonića u dva seta… »
"Koji sam ja moron": Pojavio se snimak, Đoković se sam sebi smeje - opet bi me izbacili! (video)

"Koji sam ja moron": Pojavio se snimak, Đoković se sam sebi smeje - opet bi me izbacili! (video)

Mondo 02.02.2021
Zanimljiva situacija na meču Đokovića na ATP kupu. Zanimljiva situacija na meču Đokovića na ATP kupu. Novak Đoković je odveo Srbiju do prve pobede na ATP kupu, pobedama koje je osvario protiv Kanade, ali mogao je i da nadrlja. Na meču singla… »
Đoković: Kao da sam kod kuće, Krajinović ključ pobede

Đoković: Kao da sam kod kuće, Krajinović ključ pobede

Sportski žurnal 02.02.2021
Srpski tim, koji brani titulu, slavio je posle preokreta 2:1. "Volim da igram na "Rod Lejver Areni", ovde se osećam kao kod kuće, nigde nisam imao toliko uspeha", izjavio je najbolji teniser sveta Novak Đoković posle pobede Srbije protiv Kanade na… »
Novakov izliv besa: Da ima skupljača lopti, izbacili bi me

Novakov izliv besa: Da ima skupljača lopti, izbacili bi me

Nova 02.02.2021
Novak Đoković imao je sreću što je izbegao povredu u izlivu besa, kada je Denis Šapovalov izjednačio u drugom setu na 4:4. Pri 7:5, 4:3, Novak je bio nezadovoljan što je izgubio gem, Kanađanin je izjednačio, a Đoković je besno udario kutiju na… »
O ovome će tek da se priča: Nestašna fotografija i fenomenalan snimak! Pogledajte kako je Novak Đoković slavio na ATP…

O ovome će tek da se priča: Nestašna fotografija i fenomenalan snimak! Pogledajte kako je Novak Đoković slavio na ATP…

Sportal blic 02.02.2021
Igrati za sebe je jedno, a za Srbiju nešto sasvim posebno. je to dokazao na početku novog izdanja ATP kupa, na kome naša selekcija brani prošlogodišnju titulu. i učestvovao je u oba trijumfa - prvo je pobedio Denisa Šapovalova (7:5, 7:5), a potom… »
Brz poraz selektora u singlu, Troicki se okreće ATP kupu

Brz poraz selektora u singlu, Troicki se okreće ATP kupu

Nova 02.02.2021
Viktor Troicki nije uspeo da pobedi Emila Rusuvouorija na startu turnira Marej River Open. Selektor Srbije je zabeležio uspeh sa reprezentacijom, pobedili smo Kanadu sa 2-1 na startu ATP kupa, ali nije uspeo da nastavi niz na individualnom planu. Za 58… »
Đoković: Velika pobeda, Filip je fenomenalan

Đoković: Velika pobeda, Filip je fenomenalan

RTS 02.02.2021
Posle pobede nad Kanadom Novak Đoković je istakao odličnu igru Filipa Krajinovića zaključivši da je on bio najzaslužniji za pobedu. Najbolji teniser Srbije i svetaje još jednom ponovio da se na 'Rod Lejver Areni' oseća kao kod kuće. Teniska… »
Novak: Osećao sam se kao kod kuće, Filip je bio ključ pobede

Novak: Osećao sam se kao kod kuće, Filip je bio ključ pobede

N1 Info 02.02.2021
Srpski teniser Novak Đoković još jednom je ponovio da se na 'Rod Lejver Areni' oseća kao kod kuće, a istakao je da je ključ pobede nad Kanadom u ATP Kupu bila fenomenalna igra Filipa Krajinovića. Teniska reprezentacija Srbije počela je odbranu… »
Đoković i Krajinović doneli pobedu Srbiji protiv Kanade (VIDEO)

Đoković i Krajinović doneli pobedu Srbiji protiv Kanade (VIDEO)

Beta 02.02.2021
Teniska reprezentacija Srbije pobedom je počela odbranu titule na ATP kupu, pošto je prošle noći u Melburnu savladala selekciju Kanade sa 2:1. Kanada je povela sa 1:0 pošto je Miloš Raonić bio bolji od Dušana Lajovića sa 6:3, 6:4, a potom je… »
Srbija na startu ATP kupa pobedila Kanadu

Srbija na startu ATP kupa pobedila Kanadu

Vesti online 02.02.2021
Tim Srbije na najbolji mogući način započeo je odbranu trofeja ATP kupa u meču sa Kanadom. Naš tim je u “Rod Lejver” areni pobedio Kanadu sa 2-1, nije bilo ni malo jednostavno, ali je bilo sjajno gledati ih u ovakvom izdanju posle toliko vremena… »
Novak pobedio pa pričao na srpskom: Publika vikala "Volimo te, Nole", on im uzvratio pozdrave (video)

Novak pobedio pa pričao na srpskom: Publika vikala "Volimo te, Nole", on im uzvratio pozdrave (video)

Mondo 02.02.2021
Zanimljiva scena posle pobede Đokovića protiv Šapovalova. Zanimljiva scena posle pobede Đokovića protiv Šapovalova. Srbija je upisala pobedu protiv Kanade na startu ATP kupa i tako uspešno krenula u odbranu trofeja osvojenog prošle godine. Glavni… »
"Vi? Ja jesam!" Novak Đoković nije skrivao emocije posle velike pobede Srbije! /video/

"Vi? Ja jesam!" Novak Đoković nije skrivao emocije posle velike pobede Srbije! /video/

Sportal blic 02.02.2021
nije mogao na bolji, ali i na teži način, da počeo novu sezonu i takmičenje na ATP kupu. i učestvovao je u oba srpska poena: prvo je pobedio Denisa Šapovalova (7:5, 7:5), a potom je u paru sa Filipom Krajinovićem doneo trijumf i u dublu. - Sjajno… »
Srbija jača od Kanade: Lajović krenuo u rikverc, Đoković vratio na početak, dubl doneo radost

Srbija jača od Kanade: Lajović krenuo u rikverc, Đoković vratio na početak, dubl doneo radost

Večernje novosti 02.02.2021
NAJBOLjI teniseri Srbije pobedili su Kanadu sa 2:1 na startu ATP kupa. Odlučujući meč dobili su u dublu Novak Đoković i Filip Krajinović, koji su savladali posle velike Šapovalova i Raonića sa 7:5, 7:6 (4). Prvi na teren izašao je Dušan… »
Prvi korak ka odbrani trona: Krajinović i Đoković srušili Kanadu

Prvi korak ka odbrani trona: Krajinović i Đoković srušili Kanadu

Mozzart sport 02.02.2021
Posle poraza Dušana Lajovića usledila je pobeda Đokovića, a potom i trijumf u dublu. Teniseri Srbije pobedom protiv Kanade počeli su takmičenje u ATP kupu i tako napravili prvi korak na putu do odbrane trona osvojenog 2020. godine. Iako su Orlovi… »
Đoković heroj Srbije u velikom preokretu: Održao nas u životu, pa zajedno sa Filipom "razbio" Kanadu! (video)

Đoković heroj Srbije u velikom preokretu: Održao nas u životu, pa zajedno sa Filipom "razbio" Kanadu! (video)

Mondo 02.02.2021
Srbija je uspešno započela odbranu ATP kupa! Srbija je uspešno započela odbranu ATP kupa! Srbija je trijumfalno započela odbranu trofeja na ATP kupu, a glavnu ulogu u tome imao je Novak Đoković! Posle startnog poraza, teniska selekcija Srbije je… »
Bravo momci! Srbija na startu ATP kupa slavila nad Kanadom: Đoković priredio spektakl i veliki preokret! (video)

Bravo momci! Srbija na startu ATP kupa slavila nad Kanadom: Đoković priredio spektakl i veliki preokret! (video)

Kurir 02.02.2021
Teniska reprezentacija Srbije u Melburnu trijumfom nad Kanadom sa 2-1 u pobedama započela je odbranu ATP kupa. Dušan Lajović izgubio je od Miloša Raonića 6:3, 6:4, potom je Novak Đoković savladao Denisa Šapovalova 7:5, 7:5, da bi Đoković i Filip… »
Drama na ATP kupu! Novak Đoković muku mučio s očima, Krajinović s leđima, sudija se na srpskom svađao s publikom, naši…

Drama na ATP kupu! Novak Đoković muku mučio s očima, Krajinović s leđima, sudija se na srpskom svađao s publikom, naši…

Sportal blic 02.02.2021
Teniska selekcija Srbije dramtično izvojevanom pobedom je započela odbranu titule na ATP kupu u Melburnu. Nakon što je Miloš Raonić uz 11 asova i bez ijedne brejk lopte rivala savladao sa 6:3, 6:4 i tako doneo prednost Kanađanima, usledio je… »
Đoković u Melburnu kao kod kuće: Novak pobedom otvorio godinu i zakazao dubl sa Kanadom

Đoković u Melburnu kao kod kuće: Novak pobedom otvorio godinu i zakazao dubl sa Kanadom

Mozzart sport 02.02.2021
Prvi reket sveta nastavio sa briljantnim igrama u Australiji. Australija je definitivno drugi dom Novaka Đokovića. Srpski teniser potvrdio je to u prvom susretu u 2021. godini savladavši Denisa Šapovalova 7:5, 7:5 za izjednačenje u duelu Srbije i… »
Đokoviću prijaju Melburn i publika – važna pobeda na početku sezone

Đokoviću prijaju Melburn i publika – važna pobeda na početku sezone

RTS 02.02.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković dobro je započeo novu sezonu i pobedom doneo izjednačenje Srbiji u meču sa Kanadom na ATP kupu. Đoković je u svom prvom meču u 2021. savladao Denisa Šapovalova sa 7:5, 7:5 i "orlovi" sada imaju šansu da… »
UŽIVO Đoković juri izjednačenje Srbije protiv 12. na svetu

UŽIVO Đoković juri izjednačenje Srbije protiv 12. na svetu

Nova 02.02.2021
Novak Đoković protiv Denisa Šapovalova igra drugi meč u okršaju Srbije i Kanade na ATP Kupu. U prvom susretu je Miloš Raonić savladao Dušana Lajovića sa 6:3, 6:4, te najbolji teniser sveta mora da trijumfuje kako bi ostavio našu selekciju u… »

Vesti dana »