Povezane vesti
Vozio sa 2,27 promila, drugi pod dejstvom amfetamina
Nova 02.02.2021
Policajci Uprave saobraćajne policije, tokom noći u Beogradu su zaustavili dvojicu vozača koji su vozili pod dejstvom psihoaktivnih supstanci i alkohola, saopštio je MUP. Policija je prilikom kontrole na Paliluli zaustavila automobil marke “opel” kojim… »
Vozili u Beogradu pod dejstvom droge i alkohola
N1 Info 02.02.2021
Beogradska policija zaustavila je dvojicu vozača koji su vozili pod dejstvom psihoaktivnih supstanci i alkohola, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP). Kako je MUP naveo, policija je na Paliluli zaustavila automobil kojim je upravljao… »
Policija u Beogradu zaustavila dva muškarca koji su vozili pod dejstvom narkotika
RTS 02.02.2021
Saobraćajna policija je tokom noći u Beogradu zaustavila dvojicu vozača koji su vozili pod dejstvom psihoaktivnih supstanci i alkohola. Policija je prilikom kontrole na Paliluli zaustavila automobil marke "opel" kojim je upravljao 40-godišnji muškarac, a… »
Vesti dana »

Ana Brnabić: Trenutno ceo svet i Evropa gledaju u uspehe koje je Srbija postigla u poslednjoj deceniji
Pravda pre 2 satajoš 22 povezane

Jovana i elena blistaju nakon plasmana u finale svetskog prventsva: Njih dve pišu istoriju ženskog veslanja: "Naš cilj je da budemo sve bolje i bolje..."
Kurir pre 1 satjoš 30 povezanih

"Upotrebićemo sva vojna sredstva da se branimo": Nato uputio oštro upozorenje Rusiji, nastavljaju se tenzije
Mondo pre 34 minutajoš 22 povezane