Povezane vesti

Edita Aradinović o intimnom snimku koji kruži internetom

Edita Aradinović o intimnom snimku koji kruži internetom

Nova 02.02.2021
Trenutno društvenim mrežama kruži intimni snimak na kojem se nalazi devojka za koju su mnogi pomislili da je Edita Aradinović. Pevačica se ovim povodom oglasila na svom Instagram profilu i stavila tačku na nagađanja. “Nedavno se pojavio video od… »
Edita se oglasila povodom intimnog snimka koji kruži mrežama: "Žao mi je što moram da pišem o ovome, ali.."

Edita se oglasila povodom intimnog snimka koji kruži mrežama: "Žao mi je što moram da pišem o ovome, ali.."

Večernje novosti 02.02.2021
VEĆ danima na društvenim mrežama kruži intiman privatni snimak, a za devojku koja je na istom mnogi tvrde da je Edita Aradinović. Kako bi stala na put glasinama, pevačica je bila primorana da se oglasi i objasni sve pojedinosti ovog "slučaja"… »
Edita Aradinović progovorila o seksi snimku koji se pojavio na Internetu (VIDEO)

Edita Aradinović progovorila o seksi snimku koji se pojavio na Internetu (VIDEO)

Vesti online 02.02.2021
Mlada pevačica Edita Aradinović oglasila se na Instagramu povodom snimka koji kruži internetom. U pitanju je eksplicitni klip, na kojem se navodno vidi Edita u “akciji”, što je ona sada demantovala i u podužem objašnjenju u storiju napisala: –… »
Rekli su da će objaviti moj eksplicitni snimak: O ovome bruje društvene mreže - Edita u seksi klipu od 20 sekundi?!

Rekli su da će objaviti moj eksplicitni snimak: O ovome bruje društvene mreže - Edita u seksi klipu od 20 sekundi?!

Mondo 02.02.2021
Društvenim mrežama se šeruje snimak "Edite Aradinović u akciji" - pevačica se ovim povodom oglasila na Instagramu i čak pokušala da ga i sama objavi! Društvenim mrežama se šeruje snimak "Edite Aradinović u akciji" - pevačica se ovim povodom… »

Vesti dana »