Povezane vesti

"Zaključavao me je u sobu": Nakon što je pet žena optužilo poznatog pevača za zlostavljanje, on se oglasio šok izjavom

"Zaključavao me je u sobu": Nakon što je pet žena optužilo poznatog pevača za zlostavljanje, on se oglasio šok izjavom

Blic 02.02.2021
Glumica Evan Rejčel Vud među prvima je iznela šokantne detalje iz veze sa kontroverznim muzičarom Merilinom Mensonom, nakon čega su se javile druge žene sa sličnim optužbama, dok je Menson poručio da su te tvrdnje “iskrivljena stvarnost”… »
Nisam nijednu terao, pristale su: Sramota Merilina Mensona - reagovao tek kada je dobio otkaz od izdavačke kuće

Nisam nijednu terao, pristale su: Sramota Merilina Mensona - reagovao tek kada je dobio otkaz od izdavačke kuće

Mondo 02.02.2021
Kontroverzni muzičar optužen za zlostavljanje bivših partnerki objavio kratko saopštenje na društvenim mrežama. Kontroverzni muzičar optužen za zlostavljanje bivših partnerki objavio kratko saopštenje na društvenim mrežama Roker Merilin Menson… »
Maštao je da me spali živu: Nove optužbe na račun Mensona

Maštao je da me spali živu: Nove optužbe na račun Mensona

Nova 02.02.2021
Američka glumica Evan Rejčel Vud juče je otkrila identitet bivšeg dečka za koga je u prošlosti govorila da ju je zlostavljao godinama, da joj je isprao mozak i manipulisao njome. U kratkom roku stigla je podrška od još četiri žene koje su… »
Merilin Menson tvrdi da su sve njegove veze bile sporazumne

Merilin Menson tvrdi da su sve njegove veze bile sporazumne

Nova 02.02.2021
Rok zvezda Merilin Menson odbacio je optužbe glumice Evan Rejčen Vud za višegodišnje "užasno zlostavljanje" i rekao da su njegove intimne veze "uvek bile sporazumne". “Ime mog zlostavljača je Brajan Vorner, koji je svetu poznat kao Merilin… »
Silovao me, a tvrdio da me voli: Glumica Evan Rejčel Vud optužila bivšeg verenika za zlostavljanje

Silovao me, a tvrdio da me voli: Glumica Evan Rejčel Vud optužila bivšeg verenika za zlostavljanje

Večernje novosti 01.02.2021
AMERIČKA glumica i aktivistkinja Evan Rejčel Vud (33) govorila je ranije da ju je zlostavljao bivši dečko, a juče je "Instagramu" objavila da je reč o pevaču Merilinu Mensonu (52). - Ime mog zlostavljača je Brajan Vorner, koji je svetu poznat kao… »
Amerika, Holivud i zlostavljanje: Evan Rejčel Vud optužila Merlina Mensona za „užasno zlostavljanje“

Amerika, Holivud i zlostavljanje: Evan Rejčel Vud optužila Merlina Mensona za „užasno zlostavljanje“

Danas 01.02.2021
Američka glumica Evan Rejčel Vud optužila je poznatog pevača Merlina Mensona za „užasno zlostavljanje“ tokom njihove trogodišnje veze krajem dvehiljaditih. Menson i Vud su počeli da se zabavljaju 2007, verili se 2010, ali su se iste godine… »

Vesti dana »