Povezane vesti

"Čekam te sa pištoljem, da rešimo to": Čanak isprozivao Vojislava Šešelja, nazvao ga svinjom i pozvao na obračun (video)

"Čekam te sa pištoljem, da rešimo to": Čanak isprozivao Vojislava Šešelja, nazvao ga svinjom i pozvao na obračun (video)

Blic 02.02.2021
"E pa Vojislave Šešelju, svinjo jedna, zločinče najobičniji, čekam te gde hoćeš kad hoćeš sa pištoljem ponesi tvoj koji si potezao na studente da te vidim da rešimo to za svagda", besno je izgovorio lider Lige socijaldemokrata Nenad Čanak. On… »
Mariću, jel se vama nekad povraća? Čanak psovkama šokirao u jutarnjem: Izazvao Šešelja na dvoboj?! Vojvodo, biraj…

Mariću, jel se vama nekad povraća? Čanak psovkama šokirao u jutarnjem: Izazvao Šešelja na dvoboj?! Vojvodo, biraj…

Kurir 02.02.2021
BEOGRAD - Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak jutros je iznenadio gledaoce gostujući u jutarnjem programu na televiziji kad je voditelja Milomira Marića upitao da li mu se nekad povraća, da li je nekada video leš i slično… »
Spreman sam za dvoboj, dođi bez policije: Šešelj odgovorio Čanku - "Zoveš na obračun, a čuva te ceo bataljon"

Spreman sam za dvoboj, dođi bez policije: Šešelj odgovorio Čanku - "Zoveš na obračun, a čuva te ceo bataljon"

Večernje novosti 02.02.2021
PREDSEDNIK SRS Vojislav Šešelj oglasio se nakon što ga je predsednik LSV Nenad Čanak u jutarnjem programu kod Milomira Marića na TV Hepi pozvao na dvoboj. Odgovarajući na provokaciju Nenada Čanka da "uzme pištolj i dođe kako bi rešili stvari… »
Svinjo, čekam te sa pištoljem! Čanak poludeo u studiju Jutarnjeg programa, Šešelj rekao da će mu kopulirati sa majkom

Svinjo, čekam te sa pištoljem! Čanak poludeo u studiju Jutarnjeg programa, Šešelj rekao da će mu kopulirati sa majkom

Mondo 02.02.2021
Čanak je vikao kako je lider radikala "smeće kukavičko doktor Vojislav, bednik koji zbog seksualnih trauma maltertira sve oko sebe, svinja jedna, bednik i kukavica". Čanak je vikao kako je lider radikala "smeće kukavičko doktor Vojislav, bednik koji… »
Urnisali ga: Šešelj i Bokan oterali Čedu iz studija! (video)

Urnisali ga: Šešelj i Bokan oterali Čedu iz studija! (video)

Pravda 02.02.2021
U sinoćnoj emisiji "Ćirilica" gosti su bili su bili prof. dr Branimir Nestorović, lider radikala Vojislav Šešelj, predsednik LDP Čedomir Jovanović i režiser Dragoslav Bokan. U jednom trenutku tokom emisije došlo je do veoma oštrog verbalnog… »
Haos u "ćirilici"! Čeda ustao, pa rekao... Šešelj: mu odbrusio - Gde ti mene da udariš! (video)

Haos u "ćirilici"! Čeda ustao, pa rekao... Šešelj: mu odbrusio - Gde ti mene da udariš! (video)

Večernje novosti 01.02.2021
Dešavanja u večerašnjoj emisiji "Ćirilica" izazvala su veliku pažnju javnosti zbog toga što je lider LDP Čedomir Jovanović napustio studio. Režiser Dragoslav Bokan i lider radikala Vojislav Šešelj isprovocirali su Jovanovića pa je on otišao… »

Vesti dana »