Povezane vesti

Žreb za olimpijske igre: Srbija saznala potencijalne protivnike, može i protiv Hrvatske!

Žreb za olimpijske igre: Srbija saznala potencijalne protivnike, može i protiv Hrvatske!

Hot sport 02.02.2021
Olimpijske igre su sve bliže, a košarkaška reprezentacija Srbije je saznala potencijalne protivnike. U utorak je u kući Patrika Baumana, FIBA objavila sastav grupa za Olimpijski turnir. Ukoliko Srbija uspe da prođe kvalifikacije u Beogradu, igraće u… »
Falko predstavljen U zvezdi: ‘Poznajem istorijsko rivalstvo sa Partizanom i znam koliko je taj meč svima važan’ (video)

Falko predstavljen U zvezdi: ‘Poznajem istorijsko rivalstvo sa Partizanom i znam koliko je taj meč svima važan’ (video)

Hot sport 02.02.2021
Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je danas poslednje zimsko pojačanje Italijana Filipa Falka. Ofanzivni vezni fudbaler stiže iz Lećea za 1.200.000 evra, uz 300.000 bonusa i sa šampionom Srbije je potpisao dvoipogodišnju saradnju. FOTO: FK… »
Košarkaši Srbije, ako odu na OI, igraće protiv Australije i Nigerije

Košarkaši Srbije, ako odu na OI, igraće protiv Australije i Nigerije

Politika 02.02.2021
MIJE – Košarkaši Srbije, ukoliko se plasiraju na Olimpijske igre u Tokiju, igraće u grupi B sa Australijom, Nigerijom i pobednikom kvalifikacionog predolimpijskog turnira u Splitu, odlučeno je danas žrebom u sedištu FIBA u švajcarskom Mijeu… »
Marina Maljković: ‘Ne pravimo nikakve kalkulacije, svejedno mi je ko je izvučen’

Marina Maljković: ‘Ne pravimo nikakve kalkulacije, svejedno mi je ko je izvučen’

Hot sport 02.02.2021
Selektor ženske košarkaške reprezentacije Srbije, Marina Maljković, poručila je da joj je svejedno protiv koga će igrati na Olimpijskim igrama u Tokiju. Košarkašice Srbije izvučene su u grupi A sa Korejom, Kanadom i Španijom, odlučeno je… »
Marina Maljković o rivalkama Srbije na OI: Imamo ogromnu želju da konačno savladamo Španiju

Marina Maljković o rivalkama Srbije na OI: Imamo ogromnu želju da konačno savladamo Španiju

Mozzart sport 02.02.2021
"Kanada fizički dominantna, igra najbolju odbranu na svetu, Koreja klasičan predstavnik azijske košarke koju krasi velika brzina" Ženska selekcija Srbije, vlasnik bronzane medalje sa Igara u Riju, na put do olimpijskog postolja u Tokiju krenuće iz… »
Marina jasna: "Svejedno mi je ko je izvučen": Selektorka Srbije u svom stilu prokomentarisala žreb

Marina jasna: "Svejedno mi je ko je izvučen": Selektorka Srbije u svom stilu prokomentarisala žreb

Mondo 02.02.2021
Ipak, jedno ime se izdvaja... Ipak, jedno ime se izdvaja... Ženska košarkaška reprezentacija Srbije takmičiće se na Olimpijskim igrama u Tokiju u grupi A, sa Južnom Korejom, Kanadom i Španijom, ali to za ekipu Marine Maljković ne pravi baš… »
Kokoškov o žrebu za OI: Da mi prvo prođemo kvalifikacije...

Kokoškov o žrebu za OI: Da mi prvo prođemo kvalifikacije...

Mozzart sport 02.02.2021
"Olimpijske igre jesu cilj, ali idemo korak po korak, na prvom mestu važno je da igrače zaobiđu povrede i da budemo u što jačem sastavu, potpuno spremni (za kvalifikacioni turnir)" Ako opravda ulogu favorita na kvalifikacionom turniru u u Beogradu… »
Igor Kokoškov: ‘Cilj je da se nađemo u toj grupi’

Igor Kokoškov: ‘Cilj je da se nađemo u toj grupi’

Hot sport 02.02.2021
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Igor Kokoškov prokomentarisao je žreb grupa za Olimpijske igre koje će se održati u Tokiju 2021. godine. – Naš cilj je da se nađemo u toj grupi i da na OIimpijskim igrama napravimo što bolji rezultat… »
Košarkašice saznale rivale: Evo ko je u grupi sa reprezentacijom Srbije!

Košarkašice saznale rivale: Evo ko je u grupi sa reprezentacijom Srbije!

Hot sport 02.02.2021
Košarkašice Srbije saznale su protiv koga će igrati na Olimpijskim igrama u Tokiju. Srbija je odavno obezbedila plasman i neće igrati kvalifikacije poput muške sekcije, već će se nalaziti u grupi A zajedno sa Korejom, Kanadom i Španijom. Srpkinje… »
Maljković: Nema kalkulacija, svejedno mi je ko je izvučen

Maljković: Nema kalkulacija, svejedno mi je ko je izvučen

Nova 02.02.2021
Kao i uvek, ne pravimo nikakve kalkulacije, svejedno mi je ko je izvučen, izjavila je selektorka ženske košarkaške reprezentacije Srbije Marina Maljković. Košarkašice Srbije na Olimpijskim igrama u Tokiju igraće u grupi A sa Korejom, Kanadom i… »
Marina Maljković: Nema kalkulacija, svejedno mi je ko je izvučen

Marina Maljković: Nema kalkulacija, svejedno mi je ko je izvučen

Večernje novosti 02.02.2021
KAO i uvek, ne pravimo nikakve kalkulacije, svejedno mi je ko je izvučen, izjavila je selektorka ženske košarkaške reprezentacije Srbije Marina Maljković. Košarkašice Srbije na Olimpijskim igrama u Tokiju igraće u grupi A sa Korejom, Kanadom i… »
Žreb za OI: Moguć duel Srbije i Hrvatske u Tokiju

Žreb za OI: Moguć duel Srbije i Hrvatske u Tokiju

Novi magazin 02.02.2021
Muška košarkaška reprezentacija Srbije će, ako se plasira na Olimpijske igre u Tokiju, igrati u Grupi B sa Australijom, Nigerijom i pobednikom kvalifikacionog turnira u Splitu (učestvuju Hrvatska, Nemačka, Rusija, Meksiko, Tunis i Brazil). U C grupi… »
Hoće li Srbija imati NBA zvezde u kvalifikacijama? Kako Jokić, Bogdan i ekipa mogu da nas odvedu na Olimpijske igre?

Hoće li Srbija imati NBA zvezde u kvalifikacijama? Kako Jokić, Bogdan i ekipa mogu da nas odvedu na Olimpijske igre?

Mondo 02.02.2021
Postavlja se važno pitanje pred presudno leto. Postavlja se važno pitanje pred presudno leto. Košarkaši Srbije saznali su svoje potencijalne rivale na Olimpijskim igrama u Tokiju! Srbija će ukoliko pobedi na kvalifikacionom turniru u Beogradu igrati… »
Kokoškov o žrebu: Cilj je da se nađemo u Tokiju

Kokoškov o žrebu: Cilj je da se nađemo u Tokiju

Nova 02.02.2021
Košarkaši Srbije saznali su potencijalne rivale u grupi na Olimpijskim igrama, a selektor reprezentacije Igor Kokoškov otkrio je cilj uoči borbe za Tokio. “Orlove” najpre čeka olimpijski kvalifikacioni turnir u Beogradu, od 29. juna do 4. jula, a… »
Srbija izbegla SAD u Tokiju, može na Hrvate

Srbija izbegla SAD u Tokiju, može na Hrvate

Nova 02.02.2021
Košarkaši Srbije saznali su protiv koga će igrati u grupi na Olimpijskim igrama, ukoliko se plasiraju na završni turnir u Tokiju - sigurni rivali su Australija i Nigerija. Srbija prvo igra kvalifikacioni turnir na kom je domaćin, posle čega pobednik… »
Žreb za OI: Košarkašice Srbije u grupi sa Španijom i Kanadom

Žreb za OI: Košarkašice Srbije u grupi sa Španijom i Kanadom

Dnevnik 02.02.2021
MIJE: Košarkašice Srbije na Olimpijskim igrama u Tokiju igraće u grupi A sa Korejom, Kanadom i Španijom, odlučeno je danas žrebom u sedištu FIBA u švajcarskom Mijeu. Dvanaest učesnika olimpijskog košarkaškog turnira podeljeno je u tri grupe po… »
Žreb za OI: Srbija sa Australijom, Nigerijom i kvalifikantom iz Splita

Žreb za OI: Srbija sa Australijom, Nigerijom i kvalifikantom iz Splita

Mozzart sport 02.02.2021
Ako naravno prođe turnir u Beogradu. U fudbalu skoro pa revijalni turnir, u svetu košarke – vrhunac reprezentativnog sporta. Olimpijsko zlato vrednije je i od titule svetskog prvaka i još otkako je 1992. originalni, neko bi rekao i jedini pravi… »
Srbija izbegla "drim tim", moguć spektakl sa hrvatskom: Košarkaši iz Beograda idu ka lakšoj grupi Olimpijskih igara!

Srbija izbegla "drim tim", moguć spektakl sa hrvatskom: Košarkaši iz Beograda idu ka lakšoj grupi Olimpijskih igara!

Mondo 02.02.2021
Poznati su potencijalni rivali "orlova" ukoliko se plasiraju na Igre u Tokiju. Poznati su potencijalni rivali "orlova" ukoliko se plasiraju na Igre u Tokiju. Košarkaška reprezentacija Srbije se još uvek nije kvalifikovala na Olimpijske igre, ali su… »
Sreća pogledala srpkinje na žrebu za OI: Izabranice Marine Maljković dobile grupu po meri

Sreća pogledala srpkinje na žrebu za OI: Izabranice Marine Maljković dobile grupu po meri

Večernje novosti 02.02.2021
KOŠARKAŠICE Srbije igraće na Olimpijskim igrama u grupi A, u kojoj su još Koreja, Kanada i Španija. U grupi B su Nigerija, Japan, Francuska i SAD, u C grupi su Australija, Portoriko, Kina i Belgija. Promenjen je format, pa će se igrati u tri grupe… »
Srbija izbegla SAD, ali mogu na Hrvate: Košarkaši iz Beograda idu ka lakšoj grupi Olimpijskih igara

Srbija izbegla SAD, ali mogu na Hrvate: Košarkaši iz Beograda idu ka lakšoj grupi Olimpijskih igara

Večernje novosti 02.02.2021
KOŠARKAŠI Srbije saznali su protiv koga će igrati u grupi na Olimpijskim igrama, ukoliko se plasiraju na završni turnir u Tokiju. Srbija prvo igra kvalifikacioni turnir na kom je domaćin, posle čega pobednik ide na Igre. Naš tim je domaćin turnira… »
Srbija dobila nezgodnu grupu na Olimpijskim igrama: Izbegnute Amerikanke, ali rival su evropske šampionke!

Srbija dobila nezgodnu grupu na Olimpijskim igrama: Izbegnute Amerikanke, ali rival su evropske šampionke!

Mondo 02.02.2021
Poznate su rivalke selekcije Srbije. Poznate su rivalke selekcije Srbije. Košarkašice Srbije su se prošle godine u svojoj zemlji plasirale na Olimpijske igre u Tokio, a sada su saznale i svoje rivalke. Osvajačice bronzane medalje na Igrama u Riju… »
Sutra žreb grupa košarkaških turnira na OI: Naši iz drugog i trećeg šešira

Sutra žreb grupa košarkaških turnira na OI: Naši iz drugog i trećeg šešira

Večernje novosti 01.02.2021
ŽREB grupa košarkaških turnira na Olimpijskim igrama u Tokiju biće održan danas u švajcarskom Mijeu, zbog pandemije virusa korona iza zatvorenih vrata. Ukoliko se košarkaši Srbije kvalifikuju kao pobednici predolimpijskog turnira u Beogradu (29… »

Vesti dana »