Povezane vesti

Ivon Anderson: Verujte mi, ja sam Srpkinja

Ivon Anderson: Verujte mi, ja sam Srpkinja

Večernje novosti 02.02.2021
AMERIČKA košarkašica Ivon Anderson, koja od prošle godine igra za reprezentaciju Srbije, privukla je pažnju navijača porukom da se oseća kao Srpkinja. Ona je na okupljanje okupljanje reprezentacije pred poslednje kolo kvalifikacija za Evropsko… »
Andersonova: Verujte mi, ja sam Srpkinja

Andersonova: Verujte mi, ja sam Srpkinja

Dnevnik 02.02.2021
BEOGRAD: Američka košarkašica Ivon Anderson, koja od prošle godine igra za reprezentaciju Srbije, privukla je pažnju navijača porukom da se oseća kao Srpkinja. Ona je na okupljanje okupljanje reprezentacije pred poslednje kolo kvalifikacija za… »
Anderson: Verujte mi, ja sam Srpkinja

Anderson: Verujte mi, ja sam Srpkinja

Sportski žurnal 02.02.2021
Anderson je u novembru prošle godine obukla dres Srbije i postala druga Amerikanka koja je igrala za srpsku košarkašku reprezentaciju. Američka košarkašica Ivon Anderson, koja od prošle godine igra za reprezentaciju Srbije, privukla je pažnju… »
Fotka koja je oduševila Srbiju: Naša Amerikanka briljira, zaljubljena je u svoju novu zemlju! (foto)

Fotka koja je oduševila Srbiju: Naša Amerikanka briljira, zaljubljena je u svoju novu zemlju! (foto)

Mondo 02.02.2021
Oduševila je na društvenim mrežama. Oduševila je na društvenim mrežama. Ivon Anderson je prošle godine debitovala za košarkašku reprezentaciju Srbije i tako postala druga Amerikanka koja je nosila dres našeg nacionalnog tima. Sada je i van… »

Vesti dana »