Povezane vesti

"Bakšiš je bio 40.000 evra, ja nisam uzeo ni dinara!" Sloba opleo po kolegama, pa priznao: "Nisam se pokajao što sam oženio…

"Bakšiš je bio 40.000 evra, ja nisam uzeo ni dinara!" Sloba opleo po kolegama, pa priznao: "Nisam se pokajao što sam oženio…

Blic 02.02.2021
Pevač Sloba Radanović priznao je da se razočarao u pojedine kolege, iako nije želeo da otkriva njihova imena. - Mnogi pevači imaju zmiju u džepu. Bio sam na svadbi gde je bakšiš bio 40.000 evra, ja nisam uzeo dinara. Devedeset odsto pevača dođe… »
Na stolu bakšiš 40.000 evra, meni ni dinara nisu dali: Sloba Radanović opleo po kolegama koje varaju muzičare!

Na stolu bakšiš 40.000 evra, meni ni dinara nisu dali: Sloba Radanović opleo po kolegama koje varaju muzičare!

Mondo 02.02.2021
Pevač Sloba Radanović otvoreno o incidentu na jednoj proslavi. Pevač Sloba Radanović otvoreno o incidentu na jednoj proslavi Pevač Slobodan Sloba Radanović otkrio je da se razočarao u pojedine kolege i otkrio kako se "prave blesavi" i varaju… »
Sloba optužio kolege da su teške stipse! Bakšiš je bio 40.000 evra, a ja nisam ništa odneo kući! Pevači imaju zmiju u…

Sloba optužio kolege da su teške stipse! Bakšiš je bio 40.000 evra, a ja nisam ništa odneo kući! Pevači imaju zmiju u…

Kurir 02.02.2021
Pevač Slobodan Sloba Radanović razočaran je u većinu kolega i otkrio je šta jedni drugima rade na nastupima i varaju muzičare. "Mnogi pevači imaju zmiju u džepu. Bio sam na svadbi gde je bakšiš bio 40.000 evra, ja nisam uzeo dinara. Devedeset… »

Vesti dana »

To se čekalo - Aca Petrović o Kaboklu!

To se čekalo - Aca Petrović o Kaboklu!

Sportske.net pre 4 satijoš 26 povezanih
Nemačka olakšala ulazak ljudima izvan EU koji traže posao

Nemačka olakšala ulazak ljudima izvan EU koji traže posao

Radio sto plus pre 8 satijoš 14 povezanih
Izbori u Beogradu i 88 gradova i opština u Srbiji

Izbori u Beogradu i 88 gradova i opština u Srbiji

Slobodna Evropa pre 48 minutajoš 21 povezana