Povezane vesti
BDP u evrozoni pao 6,8%
Kamatica 02.02.2021
U prognozama u novembru Evropska komisija predvidela je pad BDP-a od 7,8 odsto u evrozoni za 2020. godinu. U četvrtom kvartalu ekonomska aktivnost pala je 0,7 odsto u odnosu na prethodni kvartal. Za svih 27 zemalja EU recesija je bila nešto manja, minus… »
Pad BDP evrozone u četvrtom kvartalu manji od očekivanog
RTV 02.02.2021
BRISEL - Privredni pad evrozone u četvrtom kvartalu 2020, zbog uvedenih korona mera zatvaranja, bio je manji nego što se očekivalo, prema današnjim preliminarnim procenama Evrostata. Zavod za statistiku Evropske unije saopštio je da je, prema njegovoj… »
Vesti dana »
Da li je ovo znak da Bogdan napušta Kliperse?! Bogdanović se vratio u tim, pa ceo meč presedeo na klupi!
Kurir pre 35 minutajoš 21 povezana
AMSS upozorava vozače: Mogućnost stvaranja poledice na putevima, poseban oprez na mostovima
Newsmax Balkans pre 45 minutajoš 10 povezanih
Počinje elektronsko podnošenje prijava za upis dece u vrtić na portalu e-Uprava, Leskovac, Niš i Surdulica među gradovima
Jug press pre 59 minutajoš 10 povezanih
Problemi u saobraćaju zbog leda na kolovozu: Pet linija GSP-a promenilo trase
Mondo pre 1 satjoš 11 povezanih



