Povezane vesti

"Za mene je fudbal: - zabava!" Filipo Falko potpisao za Zvezdu: Jedva čekam derbi, navijači će uživati u mojim igrama!

"Za mene je fudbal: - zabava!" Filipo Falko potpisao za Zvezdu: Jedva čekam derbi, navijači će uživati u mojim igrama!

Sportal blic 02.02.2021
Crvena zvezda je i zvanično dobila veliko pojačanje, jer je danas dvoipogodišnji ugovor sa srpskim prvakom potpisao italijanski vezista Filipo Falko i istakao veliko zadovoljstvo povodom toga. - Odlično sam dočekan u klubu. Poznajem istoriju Crvene… »
Falko o Dekiju, Zvezdi, Partizanu: Laž da imam loš karakter

Falko o Dekiju, Zvezdi, Partizanu: Laž da imam loš karakter

Nova 02.02.2021
Najveće pojačanje Crvene zvezde u ovom prelaznom roku, Filipo Falko, predstavljen je na "Marakani". Ofanzivni Italijan stigao je u redove srpskog prvaka iz Lečea u transferu vrednom milion evra. Falko je potpisao ugovor na tri i po godine, što govori… »
Falko predstavljen u Zvezdi: Komplimenti dodatni podstrek

Falko predstavljen u Zvezdi: Komplimenti dodatni podstrek

Sportski žurnal 02.02.2021
Primljen sam ovde fantastično, još bolje nego sam očekivao - istakao je italijanski fudbaler. Novi fudbaler Crvene zvezde Filipo Falko rekao je danas da je spreman da pruži maksimum u crveno-belom dresu i dodao da su mu komplimenti koji su pratili… »
Filipo Falko na promociji: Nadam se da će moje igre zabaviti publiku

Filipo Falko na promociji: Nadam se da će moje igre zabaviti publiku

Večernje novosti 02.02.2021
NOVI fudbaler Crvene zvezde Filipo Falko rekao je danas da je za njega podstrek to što je u javnosti predstavljen kao jedno od najvećih pojačanja tog kluba u poslednje vreme. "To mi predstavlja podstrek. Mnogo sam uložio u sebe poslednjih godina da… »

Vesti dana »