Povezane vesti

"Uzeo sam im sve na svetu" Zatražena maksimalna kazna za vozača koji je usmrtio dete, tužilac i roditelji zaplakali u…

"Uzeo sam im sve na svetu" Zatražena maksimalna kazna za vozača koji je usmrtio dete, tužilac i roditelji zaplakali u…

Blic 02.02.2021
Banjalučko tužilaštvo zatražilo je danas od sudije Branimira Jukića da osudi Nisveta Mujkića (26) iz Prnjavora u Republici Srpskoj na maksimalnu kaznu od 15 godina zatvora zbog izazivanja teške saobraćajne nesreće u kojoj je u oktobru prošle… »
Suze i tuga na suđenju Nisvetu Mujkiću: Za nesreću u kojoj poginula Vanja (13) Tužilaštvo traži maksimalnu, odbrana…

Suze i tuga na suđenju Nisvetu Mujkiću: Za nesreću u kojoj poginula Vanja (13) Tužilaštvo traži maksimalnu, odbrana…

Večernje novosti 02.02.2021
VRLO dramatično, ispunjeno tugom i emocijama proteklo je ročište za razmatranje kazne Nisvetu Mujkiću (25) iz Prnjavora, optuženom da je pijan izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj je poginula Vanja Rudić (13). U sudnici banjalučkog Okružnog suda… »
Roditelji male Vanje i tužilac plakali u sudnici: "Uzeo sam im sve na svetu, nisam hteo"

Roditelji male Vanje i tužilac plakali u sudnici: "Uzeo sam im sve na svetu, nisam hteo"

Telegraf 02.02.2021
Banjalučko tužilaštvo zatražilo je danas maksimalnu kaznu zatvora za Nisveta M. (26) iz Prnjavora zbog izazivanja teške saobraćajne nesreće u kojoj je u oktobru prošle godine poginula devojčica Vanja R. (13). Banjalučko tužilaštvo zatražilo… »

Vesti dana »