Povezane vesti

‘Bila mi je velika želja da dođem ovde’: Radonjić nasmejan na predstavljanju u Berlinu

‘Bila mi je velika želja da dođem ovde’: Radonjić nasmejan na predstavljanju u Berlinu

Hot sport 02.02.2021
Srpski fudbaler Nemanja Radonjić zvanično je predstavljen u Berlinu. Hitronogi ofaznivac je sinoć potpisao ugovor s Hertom, a danas je izašao pred novinare. Radonjić je istakao da redovno prati Budnesligu i da je došao da igra. – Želeo sam da… »
Radonjiću bilo dosta neizvesnosti: Nasmejan i raspoložen predstavljen u Herti, uverava navijače da nema razloga za brigu

Radonjiću bilo dosta neizvesnosti: Nasmejan i raspoložen predstavljen u Herti, uverava navijače da nema razloga za brigu

Mondo 02.02.2021
Novo krilo berlinskog tima dobro poznaje i klub i ligu, Marko Grujić mu je ispričao baš sve. Novo krilo berlinskog tima dobro poznaje i klub i ligu, Marko Grujić mu je ispričao baš sve Nemanja Radonjić je u ponedeljak uveče potpisao za Hertu, a… »
Radonjić otvoreno: U Marselju se ništa nije znalo, kada sam igrao dobro, nisam bio siguran da ću sledeći put biti u timu

Radonjić otvoreno: U Marselju se ništa nije znalo, kada sam igrao dobro, nisam bio siguran da ću sledeći put biti u timu

Mozzart sport 02.02.2021
"Znam da je dosta srpskih reprezentativaca igralo ovde. U poslednjih par dana sam pričao sa Markom Grujićem, rekao mi je sve najlepše o klubu i gradu", rekao je srpski reprezentativac. Srpski reprezentativac Nemanja Radonjić zvanično je predstavljen… »

Vesti dana »