Povezane vesti

Tara posle žešće svađe sa Ša otišla kod tomovića: Reper napravio ljubomornu scenu, odnos im sve burniji! (video)

Tara posle žešće svađe sa Ša otišla kod tomovića: Reper napravio ljubomornu scenu, odnos im sve burniji! (video)

Kurir 02.02.2021
Tara Simov i Nenad Aleksić Ša danima ne funkcionišu kao pre, a nikome nije poznat pravi razlog njihovih razmirica. Danas su se opet posvađali, a Simova ne prestaje da mu preti: "Zašto Paula misli da te ja jurim i smaram? Šta si pričao sa njom?"… »
Tara U šiframa pričala o Ša! Žalila se Sandri: "Mozak me boli i ruke su mi vezane za sve!" (video)

Tara U šiframa pričala o Ša! Žalila se Sandri: "Mozak me boli i ruke su mi vezane za sve!" (video)

Mondo 02.02.2021
Nikako se ne smiruje zbog odnosa sa reperom. Nikako se ne smiruje zbog odnosa sa reperom. Učsenica Zadruge, Tara Simov, žalila se ostalim učesnicama pričajući u šiframa o odnosu sa reperom Nenadom Aleksićem Ša. Njih dvoje su i dalje u zategnutom… »
Ruke su mi vezane, nemam više razumevanja za njega! Tara otvorila dušu cimerkama o Ša, na korak da obelodani sve o njihovom…

Ruke su mi vezane, nemam više razumevanja za njega! Tara otvorila dušu cimerkama o Ša, na korak da obelodani sve o njihovom…

Kurir 02.02.2021
Tara Simov razgovarala je sa cimerkama u pušaonici, sve vreme pričajući u šiframa o trenutnom odnosu koji je muči, a svi naslućuju da se radi upravo o reperu, Nenadu Aleksiću Ša, sa kojim je zahladnela odnose. - Mozak me boli i vezane su mi ruke… »

Vesti dana »