Povezane vesti

Telo nestalog dečaka izvučeno iz Tamiša

Telo nestalog dečaka izvučeno iz Tamiša

Politika 03.02.2021
PANČEVO - Ronioci su danas iz reke Tamiš izvukli beživotno telo, koje bi moglo da bude telo 15-godišnjeg dečaka D.D. koji je juče nestao u Pančevu. U Policijskoj upravi Pančevo međutim za Tanjug kažu da će se identitet osobe izvučene iz reke… »
Majka pokazala oproštajno pismo dečaka

Majka pokazala oproštajno pismo dečaka

Nova 03.02.2021
Tinejdžer D. D. (15), koji je počinio samoubistvo u reci Tamiš u Pančevu, ostavio je iza sebe oproštajno pismo, a njegova majka Danijela D. otkrila je deo onoga što je njen sin napisao. “Otvorili su pismo… U njemu piše da je tražio način da… »
Draganova majka otkrila detalje poslednjeg poziva: To nikada nije radio - na kraju mi je rekao samo jednu rečenicu!

Draganova majka otkrila detalje poslednjeg poziva: To nikada nije radio - na kraju mi je rekao samo jednu rečenicu!

Mondo 03.02.2021
Danijela je nestanak sina policiji prijavila oko 16 sati juče jer se dečak nije javljao na telefon i nije se vraćao kući. Danijela je nestanak sina policiji prijavila oko 16 sati juče jer se dečak nije javljao na telefon i nije se vraćao kući… »
Ronioci “češljaju” Tamiš u potrazi za nestalim dečakom

Ronioci “češljaju” Tamiš u potrazi za nestalim dečakom

Nova 03.02.2021
Ronioci su stigli na Tamiš i, kako nezvanično saznajemo, pretražuju reku i traže D. D. (15) koji je nestao juče na tom mestu oko 11 časova. Podsetimo, dečak (15) iz Pančeva nestao je juče oko 11 časova. Poslednji put je viđen na Tamiškom keju… »
Nestao tinejdžer iz Pančeva, policija traga za njim

Nestao tinejdžer iz Pančeva, policija traga za njim

Politika 03.02.2021
Petnaestogodišnji Dragan D. iz Pančeva je nestao, a policija intenzivno radi na pronalasku dečaka, Dečak je poslednji put viđen juče oko 11 časova na Tamiškom keju, a porodica je policiji prijavila nestanak, prenosi RTS. Porodica apeluje na sve… »
Rekao mi je da život nema smisla, na sebi je imao crnu jaknu

Rekao mi je da život nema smisla, na sebi je imao crnu jaknu

Nova 03.02.2021
Dečak D. D. (15) iz Pančeva nestao je juče oko 11 časova. Poslednji put je viđen na Tamiškom keju gde je pronađen njegov bicikl. Kako je ispričala majka tinejdžera, on je sa sobom poneo jako malo stvari, a nestao je posle teškog raskida. – Na… »
Majka nestalog dečaka: Ostavio je kod devojke pismo

Majka nestalog dečaka: Ostavio je kod devojke pismo

Nova 03.02.2021
Dečak D. D. (15) iz Pančeva nestao je juče oko 11 časova, a poslednji put je viđen na Tamiškom keju gde je pronađen njegov bicikl. Njegova majka Danijela rekla je za portal Nova.rs da je njen sin ostavio pismo devojci, ali i da se nada da će njen… »
Ronioci izvukli telo 15-godišnjeg dečaka iz Pančeva

Ronioci izvukli telo 15-godišnjeg dečaka iz Pančeva

Nova 03.02.2021
Ronioci, koji pretražuju reku Tamiš, pronašli su D. D. (15) koji je nestao juče na tom mestu oko 11 časova, saznaje portal Nova.rs. Ronioci su nešto pre 17 sati iz reke izvukli telo dečaka. Podsetimo, potraga za 15-godišnjim mladićem trajala je… »
Potresne scene na mestu gde je pronađen mrtav dečak

Potresne scene na mestu gde je pronađen mrtav dečak

Nova 03.02.2021
Ronioci, koji pretražuju reku Tamiš, pronašli su telo D. D. (15) oko 17 sati, a majka dečaka ne može da dođe sebi od bola i tuge. Nesrećna žena sve vreme viče: "Vratite mi sina, vratite mi sina". Ronioci su dečaka izvukli nešto pre 17 sati, a… »
Tužilaštvo: Beživotno telo nestalog dečaka izvučeno iz Tamiša

Tužilaštvo: Beživotno telo nestalog dečaka izvučeno iz Tamiša

N1 Info 03.02.2021
Ronioci su oko 16.45 u Pančevu izvukli beživotno telo iz Tamiša. Tužilaštvo je večeras potvrdilo da je pronađeno telo 15-godišnjeg Dragana D., čiji je nestanak prijavljen juče. Dragan je poslednji put viđen u utorak oko 11 časova na Tamiškom… »
Beživotno telo nestalog dečaka izvučeno iz Tamiša

Beživotno telo nestalog dečaka izvučeno iz Tamiša

RTS 03.02.2021
Ronioci su oko 16.45 u Pančevu izvukli beživotno telo iz Tamiša. Tužilaštvo je večeras potvrdilo da je pronađeno telo 15-godišnjeg Dragana Drljića, čiji je nestanak prijavljen juče. Za Draganom Drljićem, petnaestogodišnjakom iz Pančeva… »
Dragan (15) je teško podneo raskid: Pored pisma ostavio i simboličan poklon! (uznemirujuće)

Dragan (15) je teško podneo raskid: Pored pisma ostavio i simboličan poklon! (uznemirujuće)

Mondo 03.02.2021
Dečak je juče ostavio oproštajna pisma najboljoj drugarici i bivšoj devojci, a ona su predata policiji. Dečak je juče ostavio oproštajna pisma najboljoj drugarici i bivšoj devojci, a ona su predata policiji. Telo Dragana Drljića (15) pronađeno… »
Igor Jurić o tragičnom kraju potrage za dečakom: Jutros sam razgovarao sa majkom, pokušao sam da joj dam nadu (kurir…

Igor Jurić o tragičnom kraju potrage za dečakom: Jutros sam razgovarao sa majkom, pokušao sam da joj dam nadu (kurir…

Kurir 03.02.2021
Javnost u Srbiji je još uvek u neverici nakon što su ronioci Žandarmerije popodne pronašli u Tamišu telo nestalog dečaka D.D. (15) iz Pančeva. Do poslednjeg trenutka cela Srbija je bila uz dečakovu majku Danijelu Drljić, verujući i nadajući se… »
Majka nestalog dečaka iz Pančeva neutešna: Ne prestaje da plače, od straha ne može da dođe do vazduha (Kurir TV)

Majka nestalog dečaka iz Pančeva neutešna: Ne prestaje da plače, od straha ne može da dođe do vazduha (Kurir TV)

Kurir 03.02.2021
Potraga za nestalim dečakom Draganom D. (15) iz Pančeva traje i dalje, a njegova neutešna majka sedi na istom mestu, grcajući u suzama. Dečak je poslednji put viđen oko 15 sati upravo na Tamiškom keju, gde je sada u toku i potraga, kako priča… »
Ronioci izvukli telo tinejdžera iz Tamiša

Ronioci izvukli telo tinejdžera iz Tamiša

Nova 03.02.2021
Ronioci, koji pretražuju reku Tamiš, pronašli su Dragana Drljića (15) koji je nestao juče na tom mestu oko 11 časova, nezvanično saznaje portal Nova.rs.… »
To je moje dete, pustite me da ga vidim: Jauci i krici majke dečaka (15) izvučenog iz Tamiša prolamaju se kejom! Potresni…

To je moje dete, pustite me da ga vidim: Jauci i krici majke dečaka (15) izvučenog iz Tamiša prolamaju se kejom! Potresni…

Kurir 03.02.2021
Na Tamišu muk, Pančevo zavijeno u crno. Nema reči koje bi opisale tugu posle onog što se danas dogodilo na keju. Cela Srbija verovala je da će se nestali Dragan D. (15) vratiti živ i zdrav. Nema majke koja danas nije bila uz njegovu nadajući se… »
Mediji: Tragičan kraj potrage za dečakom u Pančevu?

Mediji: Tragičan kraj potrage za dečakom u Pančevu?

Prva 03.02.2021
Ronioci su danas iz reke Tamiš izvukli beživotno telo, koje bi moglo da bude telo 15-godišnjeg dečaka D.D. koji je juče nestao u Pančevu. U Policijskoj upravi Pančevo međutim za Tanjug kažu da će se identitet osobe izvučene iz reke utvrditi… »
Tragičan kraj potrage: Pronađeno telo dečaka koji je nestao u Pančevu, majka vrišti da je puste da mu priđe, prolaznici…

Tragičan kraj potrage: Pronađeno telo dečaka koji je nestao u Pančevu, majka vrišti da je puste da mu priđe, prolaznici…

Blic 03.02.2021
Telo petnaestogodišnjeg Dragana Drljića za kojim se tragalo od juče popodne izvučeno je iz Tamiša u Pančevu, saznaje "Blic". Nakon nešto više od sat vremena potrage ronioci su telo dečaka izvukli iz Tamiša. Jauci porodice preminulog deteta… »
Pronađeno telo nestalog dečaka iz Pančeva

Pronađeno telo nestalog dečaka iz Pančeva

Dnevnik 03.02.2021
BEOGRAD: Telo 15-ogodišnjeg Dragana Drljića, za kojim se tragalo od utorka popodne, izvučeno je iz Tamiša u Pančevu, prenose beogradski mediji. Kako navode, telo su pronašli ronioci Žandarmerije. Dečak je poslednji put viđen juče oko 11 časova… »
Tragičan kraj potrage: Pronađeno telo nestalog Dragana (15)! Njegovoj majci pozlilo (uznemirujući sadržaj)

Tragičan kraj potrage: Pronađeno telo nestalog Dragana (15)! Njegovoj majci pozlilo (uznemirujući sadržaj)

Mondo 03.02.2021
Dragan Drljić (15) je poslednji put viđen na Tamiškom keju. Dragan Drljić (15) je poslednji put viđen na Tamiškom keju. Telo petnaestogodišnjeg Dragana Drljića za kojim se tragalo od juče, izvučeno je iz Tamiša u Pančevu, prenose beogradski… »
Uživo kurir televizija na licu mesta: Tragičan kraj potrage za nestalim dečakom (15) iz Pančeva

Uživo kurir televizija na licu mesta: Tragičan kraj potrage za nestalim dečakom (15) iz Pančeva

Kurir 03.02.2021
Telo nestalog dečaka Dragan D. (15) iz Pančeva pronađeno je ovog popodneva u Tamišu. Telo su pronašli ronioci Žandarmerije a do poslednjeg trenutka cela Srbija je bila uz njegovu majku verujući da je živ i da će se vratiti kući. Dok je nesrećna… »
Potresne scene sa Tamiša: Tuga na mestu gde je pronađeno telo dečaka Dragana (15) (video)

Potresne scene sa Tamiša: Tuga na mestu gde je pronađeno telo dečaka Dragana (15) (video)

Večernje novosti 03.02.2021
TELO dečaka Dragana D. nakon ronilačke potrage izvučeno je iz Tamiša. Draganovoj majci, koja je tokom čitave potrage bila na obali Tamiša, pozlilo je, a na obalu je stigla i ekipa Hitne pomoći. Podsetimo, Dragan je poslednji put viđen na Tamiškom… »
Ronioci pronašli telo 15-godišnjeg dečaka iz Pančeva

Ronioci pronašli telo 15-godišnjeg dečaka iz Pančeva

Luftika 03.02.2021
Ronioci, koji pretražuju reku Tamiš, pronašli su Dragana Drljića (15) koji je nestao juče na tom mestu oko 11 časova, nezvanično saznaje portal Nova.rs. Ronioci su nešto pre 17 sati iz reke izvukli telo dečaka. Svet u 2020. godini: Ratovi… »
Muk na Tamišu, nema reči za ovu tugu: Neutešna majka grli sina (veoma uznemirujuće)

Muk na Tamišu, nema reči za ovu tugu: Neutešna majka grli sina (veoma uznemirujuće)

Kurir 03.02.2021
PANČEVO - Na Tamišu muk, Pančevo zavijeno u crno. Nema reči koje bi opisale tugu posle onog što se danas dogodilo na keju. Cela Srbija verovala je da će se nestali dečak D.D. (15) majci vratiti živ i zdrav. Nema majke koja danas nije bila uz… »
Majka nestalog dečaka u Pančevu: Samo se vrati, sve se može rešiti

Majka nestalog dečaka u Pančevu: Samo se vrati, sve se može rešiti

RTS 03.02.2021
U Pančevu je u toku potraga za 15-ogodišnjim Draganom D. Dečakova majka je uputila poruku svom sinu. Porodica apeluje na sve koji imaju bilo kakve informacije da se jave na broj telefona 062 9680460. Prema poslednjim informacijama, Dragan je poslednji… »
Prve slike sa mesta nestanka Dragana iz Pančeva: Ronioci češljaju prostor, "Spavala sam u njegovoj sobi" (foto, video)

Prve slike sa mesta nestanka Dragana iz Pančeva: Ronioci češljaju prostor, "Spavala sam u njegovoj sobi" (foto, video)

Mondo 03.02.2021
Neutešna majka dečaka sedi na klupi i jedva kroz suze po nešto izgovori. Neutešna majka dečaka sedi na klupi i jedva kroz suze po nešto izgovori. Potraga za nestalim dečakom Draganom Drljićem (15) iz Pančeva traje i dalje, dok ronioci proveravaju… »
Ronioci stigli na tamiški kej: Nastavlja se intenzivna potraga za nestalim dečakom u Pančevu

Ronioci stigli na tamiški kej: Nastavlja se intenzivna potraga za nestalim dečakom u Pančevu

Večernje novosti 03.02.2021
PANČEVAČKA policija i dalje intenzivno traga za 15-godišnjum dečakom koji je nestao juče u Pančevu, a poslednji put je bio viđen pored reke Tamiš kako priča telefonom. - Pripadnici policije su na terenu i intenzvno rade na pronalasku dečaka. U… »
Ronioci tragaju za dečakom iz Pančeva: Neutešna majka gleda u vodu, bivšoj devojci ostavio oproštajno pismo

Ronioci tragaju za dečakom iz Pančeva: Neutešna majka gleda u vodu, bivšoj devojci ostavio oproštajno pismo

Mondo 03.02.2021
Dragan je juče nestao i od tada mu se gubi svaki trag. Dragan je juče nestao i od tada mu se gubi svaki trag. Policija intenzivno radi na pronalasku dečaka koji je nestao juče u Pančevu. Pripadnici policije su na terenu i obilaze sva mesta za koja… »
Poruka očajne majke iz Pančeva je najtužnija vest danas

Poruka očajne majke iz Pančeva je najtužnija vest danas

Noizz 03.02.2021
Danijela Drljić je majka petnaestogodišnjeg Dragana kom se juče izgubio svaki trag u Pančevu. Ona je na Tamiškom keju, gde je njen sin poslednji put viđen ostavila potresnu poruku napisanu na papiru i zalepila je na banderu kod koje je pronađen… »
Detalji potrage za nestalim draganom (15) u Pančevu: Na Tamiški kej stižu ronioci i Žandarmerija

Detalji potrage za nestalim draganom (15) u Pančevu: Na Tamiški kej stižu ronioci i Žandarmerija

Kurir 03.02.2021
Dragan Drljić (15) nestao je juče na Tamiškom keju u Pančevu, a potraga za njim traje od trenutka kada mu se izgubio svaki trag. Kako Kurir saznaje, na Tamiški kej stižu ronioci i Žandarmerija. Podsetimo, dečak Dragan Drljić nestao je juče oko… »
"Mama te voli, pomoći ću ti" Majka nestalog dečaka zalepila tužnu poruku, u suzama ga čeka na mestu gde je nestao (foto)

"Mama te voli, pomoći ću ti" Majka nestalog dečaka zalepila tužnu poruku, u suzama ga čeka na mestu gde je nestao (foto)

Večernje novosti 03.02.2021
DEČAK Dragan D. (15) iz Pančeva nestao je juče oko 11 časova. Poslednji put je viđen na Tamiškom keju gde je pronađen njegov bicikl. Njegova majka Danijela i dalje čeka da se vrati kući, a na banderi nedaleko od mesta gde je nestao zalepila je… »
Majka nestalog dečaka iz Pančeva posle poruke na keju zamolila sina uživo na kurir TV Dragane, sve ćemo rešiti, samo se…

Majka nestalog dečaka iz Pančeva posle poruke na keju zamolila sina uživo na kurir TV Dragane, sve ćemo rešiti, samo se…

Kurir 03.02.2021
Danijela Drljić, majka nestalog dečaka Dragana Drljića (15) iz Pančeva zamolila je svog sina da se vrati kući i poručila mu da će se svaki problem rešiti. - Dragane, ako kojim slučajem ovo dođe do tebe, znaj šta god da te muči sve će se… »
"Pričao je da mu život više nema smisao": Majka nestalog dečaka u Pančevu kroz suze: "Spavala sam u njegovoj sobi"

"Pričao je da mu život više nema smisao": Majka nestalog dečaka u Pančevu kroz suze: "Spavala sam u njegovoj sobi"

Mondo 03.02.2021
Dragan je teško podneo raskid sa, sada već bivšom devojkom, kojoj je ostavio i opšrotajno pismo. Dragan je teško podneo raskid sa, sada već bivšom devojkom, kojoj je ostavio i opšrotajno pismo. "Bicikl je kod mene. Ako dođeš idi do Joce ili me… »
Sine vrati se kući, teško mi je: Potresna poruka majke nestalog dečaka, drama traje već 24 sata

Sine vrati se kući, teško mi je: Potresna poruka majke nestalog dečaka, drama traje već 24 sata

Večernje novosti 03.02.2021
DEČAK Dragan D. (15) iz Pančeva, koji je nestao juče oko 11 sati poslednji put je viđen na Tamiškom keju gde je bio sa drugovima. Njegova majka Danijela je rekla da ga još uvek nema, te da policija intenzivno traga za njim. - Osim što pretražuju… »
Vapaj majke nestalog tinejdžera! U programu UŽIVO poslala poruku koja slama: Dragane, molim te, vrati se (Kurir televizija)

Vapaj majke nestalog tinejdžera! U programu UŽIVO poslala poruku koja slama: Dragane, molim te, vrati se (Kurir televizija)

Kurir 03.02.2021
Potraga za nestalim tinejdžerom Draganom Drljićem (15) iz Pančeva počela je juče, kada je oko 11 sati poslednji put viđen na Tamiškom keju. Njegova mama Danijela za Kurir televiziju kroz suze poslalala je potresnu poruku svom nestalom sinu. OVDE… »
Nestao 15-godišnjak iz Pančeva, bicikl pronađen na Tamiškom keju

Nestao 15-godišnjak iz Pančeva, bicikl pronađen na Tamiškom keju

Luftika 03.02.2021
Tinejdžer Dragan D. (15) poslednji put je viđen na Tamiškom keju u Pančevu u utorak oko 11 sati, kada je majka pronašla njegov bickl. Majka dečaka je medijima ispričala da je potraga u toku, kao i da je njen sin bio potrešen nakon raskida sa… »
"Rekao je da život nema smisla": Majka otkrila šta je prethodilo nestanku dečaka u Pančevu, strepi od najgoreg

"Rekao je da život nema smisla": Majka otkrila šta je prethodilo nestanku dečaka u Pančevu, strepi od najgoreg

Večernje novosti 03.02.2021
DEČAK Dragan D. (15) iz Pančeva nestao je juče oko 11 časova. Poslednji put je viđen na Tamiškom keju gde je pronađen njegov bicikl. Kako je ispričala majka tinejdžera, on je sa sobom poneo jako malo stvari, a nestao je posle teškog raskida. -… »
Nestao Dragan (15) iz Pančeva, majka našla bicikl na keju

Nestao Dragan (15) iz Pančeva, majka našla bicikl na keju

Nova 03.02.2021
Dragan D. (15) je tinejdžer koji je poslednji put viđen na Tamiškom keju u Pančevu u utorak oko 11 sati, kada je majka pronašla njegov bickl. Majka dečaka je medijima ispričala da je potraga u toku, kao i da se potresao nakon raskida sa devojkom… »
Nestao dečak u Pančevu: Dragan (15) poslednji put viđen juče na Tamiškom keju! Očajna majka moli za pomoć, otkrila da je…

Nestao dečak u Pančevu: Dragan (15) poslednji put viđen juče na Tamiškom keju! Očajna majka moli za pomoć, otkrila da je…

Kurir 03.02.2021
Dečak Dragan Drljić (15) iz Pančeva nestao je u utorak oko 11 sati, a tada je poslednji put je viđen na Tamiškom keju. Kako je ispričala njegova majka Danijela za Kurir, ona je na Tamiškom keju pronašla njegov bicikl. - Posle škole otišao je s… »

Vesti dana »