Povezane vesti
Zabrinjavajuća epidemiološka situacija u Vranju: Korona ušla i u škole, raste broj zaraženih
Večernje novosti 03.02.2021
PODACI zavoda za javno zdravlje u Vranju pokazuju da je epidemiološka situacija ponovo zabrinjavajuća, s obzirom da se beleži značajan rast broja novoobolelih, a virus je ušao i u vranjske škole, pa među zaraženima ima i dece i nastavnika. Prema… »
U Nišu 59 novozaraženih, 16 u Jablaničkom okrugu
Južne vesti 03.02.2021
Prema poslednjem izveštaju niškog Doma zdravlja, prethodnog dana je na kovid testirano 340 osoba i 59 je bilo pozitivino, a novi podaci Zavoda za javno zdravlje Leskovac pokazuju da je 16 ljudi novozaraženo u Jablaničkom okrugu, a većina je iz… »
Šesnaest pozitivnih u Jablaničkom okrugu
Jug press 03.02.2021
LESKOVAC U poslednja 24 sata od 223 rezultata za Jablanički okrug, od toga za grad Leskovac 73, koji su stigli iz niških laboratorija, 16 rezultata je sa pozitivnim nalazom. Novopotvrdjena je korona kod 7 osoba sa teritorije grada Leskovca, 4 sa… »
Još 16 zaraženih koronom u Jablaničkom okrugu, 7 iz Leskovca
Jugmedia 03.02.2021
Od 223 rezultata testova na korona virsu, stigla u Zavod za javno zdravlje Leskovac u poslednja 24 sata, 16 su pozitivni od kojih 7 za testirane s područja grada Leskovca, 4 iz Vlasotinca, 3 iz Lebana i po jedan iz Bojnika i Lebana. Kako je saopšteno… »
Vesti dana »
Banković: GSP pogon Dorćol ne ustupati Streli – lokacija je dobra, a kompleks veliki
N1 Info pre 33 minutajoš 57 povezanih
Radnici GSP-a sa studentima u protestnoj šetnji: Traže opstanak trolejbusa
Vreme pre 4 satijoš 24 povezane
"Znamo koliko Dončić voli Zvezdu": Sferopulosa pitali za trejd koji je uzdrmao NBA ligu
Mondo pre 1 satjoš 21 povezana
Viši sud u Beogradu delimično poništio odluku Advokatske komore Srbije
Danas pre 1 satjoš 16 povezanih