Povezane vesti

Gagi otkrio najvažniji detalj u vezi lunine svadbe: Progovorio o planovima, ne krije radost zbog ćerkine udaje!

Gagi otkrio najvažniji detalj u vezi lunine svadbe: Progovorio o planovima, ne krije radost zbog ćerkine udaje!

Mondo 03.02.2021
Popularni denser jedva čeka da uda ćerku. Popularni denser jedva čeka da uda ćerku. Nakon što je u javnost isplivala informacija da će Luna Đogani krajem marta izgovoriti sudbonosno "da" svom izabraniku Marku Miljkoviću, na ovu temu se oglasio i… »
Gagi Đogani jedva čeka i da ZVANIČNO dobije ZETA!

Gagi Đogani jedva čeka i da ZVANIČNO dobije ZETA!

Svet & Skandal 03.02.2021
Gagi Đogani puno vremena provodi sa ćekom Lunom, i budućim zvaničnim zetom Marko, on je tome nedavno i rekao u intervjuu datom SVETU, a sada je otkrio zanimljiv detalj vezan za najavljeno venčanje. Da podsetimo, danas se pojavila vest da je Luna je… »
Gagi Đogani otkrio bitan detalj u vezi venčanja Lune i Marka: Znam sve šta im se dešava! Jedva čekam da mi se ćerka uda!

Gagi Đogani otkrio bitan detalj u vezi venčanja Lune i Marka: Znam sve šta im se dešava! Jedva čekam da mi se ćerka uda!

Kurir 03.02.2021
Nakon što je do domaćih medija dospeo navodni datum venčanja Lune Đogani i Marka Miljkovića, oglasio se otac rijaliti zvezde Gagi Đogani. Denser, naime, nije želeo da otkriva puno detalja, ali je otkrio jedan, i to veoma bitan. "Znam sve što se… »
Luna i Marko zakazali venčanje: Evo kad staju na ludi kamen! "Najuža porodica je obaveštena"

Luna i Marko zakazali venčanje: Evo kad staju na ludi kamen! "Najuža porodica je obaveštena"

Blic 03.02.2021
Luna Đogani i Marko Miljković uskoro postaju roditelji, a sada je otkriveno kada će se venčati. Njih dvoje su zakazali tajno venčanje za kraj marta. - Stalno govori kako ne želi da bude jedna od onih žena koje su se porodila, a nemaju muža… »
Udaje se Luna Đogani? Venčanje ZAKAZANO za mart?

Udaje se Luna Đogani? Venčanje ZAKAZANO za mart?

Svet & Skandal 03.02.2021
Pobednica „Zadruge 2”, Luna Đogani, udaje se u martu za verenika Marka Miljkovića. Iako je već u odmakloj trudnoći, Luna je zakazala venčanje u opštini, a ceremonija će se održati u poslednjoj nedelji marta. Kako otkriva izvor blizak paru… »
Udaje se Luna: Posle rijaliti skandala s oženjenim pevačem, trudna rijaliti zvezda zakazala venčanje!

Udaje se Luna: Posle rijaliti skandala s oženjenim pevačem, trudna rijaliti zvezda zakazala venčanje!

Mondo 03.02.2021
Rijaliti zvezda i pevačica Luna Đogani, udaje se u martu za verenika Marka Miljkovića. Rijaliti zvezda i pevačica Luna Đogani, udaje se u martu za verenika Marka Miljkovića Pevačica Luna Đogani udaće se sledećeg meseca za verenika Marka… »

Vesti dana »