Povezane vesti

Nole poredi teniski tron sa mont everestom! Mlađi će čekati deceniju dok im Rafa, Rodžer i ja ustupimo mesto

Nole poredi teniski tron sa mont everestom! Mlađi će čekati deceniju dok im Rafa, Rodžer i ja ustupimo mesto

Večernje novosti 03.02.2021
KRENUĆE Novak Đoković u ponedeljak napad na 18. grend slem trofej. Zanimljivo je da je Dominik tim osvajanjem Ju-Es opena prekinuo dominaciju "velike trojke", upravo je o tome govorio Novak Đoković. "Sjajno je za sport što imamo nove grend slem… »
Đoković: Put do vrha u tenisu je nalik penjanju na Mont Everest

Đoković: Put do vrha u tenisu je nalik penjanju na Mont Everest

Mozzart sport 03.02.2021
"Mislim da je budućnost tenisa bez sumnje u dobrim rukama" Novak Đoković je dobro raspoložen, Australija je njegova druga kuća, a srpski teniser će od ponedeljka krenuti u odbranu titule u Melburnu i juriš na 18. grend slem trofej. Dominik Tim je… »
"Ne dam tron! Još 10 godina!" Novak Đoković zajedno sa Rafom i Rodžerom želi da zaustavi "neke nove klince": Budućnost…

"Ne dam tron! Još 10 godina!" Novak Đoković zajedno sa Rafom i Rodžerom želi da zaustavi "neke nove klince": Budućnost…

Sportal blic 03.02.2021
Prvi reket sveta u jednom od intervjua istakao je da veruje da će neko do mlađih tenisera "naslediti" njega, i , ali da se to ipak neće desiti uskoro. Poznato je da ovaj trio dominira već godinama unazad, a činjenica da su zajedno osvojili 57 grend… »

Vesti dana »