Povezane vesti

Potresne reči majke dečaka koji se utopio: Kako da objasnim detetu da Dragana više nema?! (VIDEO)

Potresne reči majke dečaka koji se utopio: Kako da objasnim detetu da Dragana više nema?! (VIDEO)

Vesti online 04.02.2021
Majka Dragana Drljića koji je prekjuče skočio sa mosta na Tamišu i utopio se u reci, a čije telo su ronioci juče izvukli na kopno, kaže da se i dalje nada da će njen sin od nekuda doći iznenada. Danijela je van sebe od kad je ugledala beživotno… »
"Bio je dete": Draganova majka zahvalna, na njegovoj sahrani ipak će biti prekršeno jedno pravilo!

"Bio je dete": Draganova majka zahvalna, na njegovoj sahrani ipak će biti prekršeno jedno pravilo!

Mondo 04.02.2021
Telo nesrećnog mladića pronađeno je juče u Tamišu kod mosta, na mestu gde je poslednji put lociran njegov telefon. Telo nesrećnog mladića pronađeno je juče u Tamišu kod mosta, na mestu gde je poslednji put lociran njegov telefon. Na sahranu… »
Pitam se šta da radim i zašto da živim: Neutešna majka i danas u suzama na mestu na kom je iz Tamiša izvađeno telo…

Pitam se šta da radim i zašto da živim: Neutešna majka i danas u suzama na mestu na kom je iz Tamiša izvađeno telo…

Kurir 04.02.2021
Majka dečaka Dragana D. (15), koji se utopio u Tamišu, danas je na mestu gde je njen sin poslednji put vezao bicikl zalepila njegovu sliku i krst, a ispod fotografije je zapalila sveću. Neutešna Danijela D. i danas u suzama sedi na keju i pita se šta… »
"Život nema smisla posle raskida": Tragičan kraj potrage za Draganom Drljićem (15) iz Pančeva, u knjizi koju je pisao…

"Život nema smisla posle raskida": Tragičan kraj potrage za Draganom Drljićem (15) iz Pančeva, u knjizi koju je pisao…

Večernje novosti 04.02.2021
POTRAGA za Draganom Drljićem (15) iz Pančeva, koji je nestao u utorak oko 11 časova, okončana je u sredu po podne kada je njegovo telo izvučeno iz Tamiša ispod mosta na keju. Sve do tada, njegova majka Danijela i drugovi nadali su se da će se negde… »
"Ništa nije slutilo na ovo..." Majka tragično nastradalog dečaka iz Pančeva otkrila kako se Dragan ponašao dan pre…

"Ništa nije slutilo na ovo..." Majka tragično nastradalog dečaka iz Pančeva otkrila kako se Dragan ponašao dan pre…

Večernje novosti 03.02.2021
- ČULI smo se preksinoć, zvao me je dok sam bila na poslu što nije imao običaj da radi. Rekao mi je: "samo sam hteo da te čujem". - Čak smo se našalili kako je čudo da me zove, a da mu ništa ne treba. Onda je rekao da će me pozvati posle i više… »
Ronioci izvukli beživotno telo iz Tamiša

Ronioci izvukli beživotno telo iz Tamiša

Danas 03.02.2021
Ronioci su danas oko 16.45 izvukli beživotno telo iz Tamiša, potvrđeno je Radio televiziji Srbije u policiji. Obdukcija će utvrditi identitet utopljenika. Za sada se ne zna da li je reč o dečaku za kojim se traga od juče popodne. On je poslednji… »

Vesti dana »