Povezane vesti

Popović nakon udaljenja s predmeta: Moja žalba odbačena bez obrazloženja

Popović nakon udaljenja s predmeta: Moja žalba odbačena bez obrazloženja

N1 Info 04.02.2021
Profesorka Ekonomskog fakulteta u Beogradu Danica Popović rekla je da joj je suđeno da iz medija saznaje o presudama Univerziteta, Ekonomskog fakulteta i ostalih ozbiljnih institucija Srbije. „Na internetu čitam kako je odbačena moja žalba Odboru… »
Danica Popović: Moja žalba je odbačena bez obrazloženja

Danica Popović: Moja žalba je odbačena bez obrazloženja

Nova 04.02.2021
Profesorka Ekonomskog fakulteta u Beogradu Danica Popović rekla je danas da joj je sudjeno da iz medija saznaje o presudama Univerziteta, Ekonomskog fakulteta i ostalih ozbiljnih institucija Srbije. “Na internetu čitam kako je odbačena moja žalba… »
Danica Popović: Sudjeno mi je da za presude saznajem iz medija

Danica Popović: Sudjeno mi je da za presude saznajem iz medija

Novi magazin 04.02.2021
Profesorka Ekonomskog fakulteta u Beogradu Danica Popović rekla je danas da joj je sudjeno da iz medija saznaje o presudama Univerziteta, Ekonomskog fakulteta i ostalih ozbiljnih institucija Srbije. "Na internetu čitam kako je odbačena moja žalba… »
Javna opomena profesoru zbog doktorata Siniše Malog

Javna opomena profesoru zbog doktorata Siniše Malog

Radio 021 04.02.2021
Ekonomski fakultet izrekao je javnu opomenu profesoru Draganu Đuričinu kao članu Komisije za odbranu doktorata koja je sačinila i Izveštaj o odbranjenoj disertaciji Siniše Malog. Insajder navodi da se u odluci koju je potpisao dekan Ekonomskog… »
Javna opomena profesoru zbog doktorata Siniše Malog

Javna opomena profesoru zbog doktorata Siniše Malog

Nova 04.02.2021
Ekonomski fakultet izrekao je javnu opomenu profesoru Draganu Đuričinu kao članu Komisije za odbranu doktorata koja je sačinila i Izveštaj o odbranjenoj disertaciji Siniše Malog. U odluci koju je potpisao dekan Ekonomskog fakulteta navodi se da je… »
Pobeda Kurira i jakšića! Kažnjena: Plagijatorka Danica Popović izbačena s predmeta Međunarodna ekonomija

Pobeda Kurira i jakšića! Kažnjena: Plagijatorka Danica Popović izbačena s predmeta Međunarodna ekonomija

Kurir 04.02.2021
Profesorka Ekonomskog fakulteta, koja je pokrala rad pokojnog kolege i plasirala ga kao svoj, prisustvovala sednici Nastavno-naučnog veća na kojoj je jednoglasno izglasano da se ukloni sa spiska predavača. Profesorka Ekonomskog fakulteta Danica… »
Danica Popović udaljena sa predmeta, Draganu Đuričinu javna opomena

Danica Popović udaljena sa predmeta, Draganu Đuričinu javna opomena

Danas 03.02.2021
Dvoje profesora Ekonomskog fakulteta u Beogradu prekršili Kodeks profesionalne etike Nastavno-naučno veće Ekonomsko fakulteta u Beogradu odlučilo je danas da profesorka Danica Popović u narednom semestru ne drži predavanja na predmetu Međunarodna… »

Vesti dana »