Povezane vesti

Danas lepotica, a nekad? Mnogi je vole kao Milu u "Igri sudbine", a evo kako je izgledala pre 13 godina u seriji "Selo gori, a…

Danas lepotica, a nekad? Mnogi je vole kao Milu u "Igri sudbine", a evo kako je izgledala pre 13 godina u seriji "Selo gori, a…

Blic 04.02.2021
Olja Lević (30) uživa popularnost zbog serije "Igra sudbine", a publika je dosad imala prilike da je gleda u mnogim ostvarenjima. Levićeva je imala zapažene uloge u projektima "Žigosani u reketu", "Šifra Despot", "Nova godina u Petlovcu", "Urgentni… »
Istina o njihovom odnosu: Olju i Luku gledamo u "Igri sudbine", a evo šta se dešava kad se kamere ugase! Mnogi kažu da je…

Istina o njihovom odnosu: Olju i Luku gledamo u "Igri sudbine", a evo šta se dešava kad se kamere ugase! Mnogi kažu da je…

Blic 03.02.2021
Olja Lević (30) i Luka Raco (29) uživaju popularnost zbog serije "Igra sudbine", dok publiku intrigira odnos aktera ovog projekta kad se kamere ugase. - Neki mi kažu da sam ista Mila, dok drugi da sam potpuna suprotnost. Ali sve u svemu imamo dosta… »

Vesti dana »