Povezane vesti
Jovanović: Višestruko sporan ugovor Telekoma i Telenora
Nova 04.02.2021
Centar za lokalnu samoupravu (CLS) izražava zabrinutost da se sporazumom o poslovnoj saradnji između Telekoma i Telenora krše zakoni o zaštiti konkurencije i javnoj svojini. Kako je saopštio CLS, nejasan je poslovni interes Telekoma da drugom… »
Jovanović: Višestruko sporan ugovor Telekoma i Telenora
Novi magazin 04.02.2021
Predsednik Centra za lokalnu samoupravu (CLS) Nikola Jovanović izjavio je danas da je "nejasan poslovni interes Telekoma" da drugom telekomunikacionom operateru, Telenoru, "stavi na raspolaganje svoju optičku infrastrukturu". "Takođe, po do sada… »
Jovanović: Višestruko sporan ugovor Telekoma i Telenora
N1 Info 04.02.2021
Centar za lokalnu samoupravu (CLS) saopštio je da izražava zabrinutost da se sporazumom o poslovnoj saradnji između Telekoma i Telenora krše zakoni o zaštiti konkurencije i javnoj svojini. Nejasan je poslovni interes Telekoma da drugom telekomunikacionom… »
Vesti dana »

Novi EES sistem za digitalnu kontrolu granica EU počeo sa radom 12. oktobra 2025.
Naslovi.ai pre 29 minutajoš 58 povezanih

Vašero: Jedan od nas je morao da izgubi, ali mislim da su danas tu dva pobednika; Rinderkneš: Dva rođaka su snažnija od jednog
Sportski žurnal pre 14 minutajoš 35 povezanih

Poraz Srbije od Albanije, ostavka Stojkovića i reakcije u regionu nakon utakmice u kvalifikacijama za SP 2026
Naslovi.ai pre 3 satajoš 136 povezanih

Emiru Hadžihafizbegoviću pozlilo na oproštajnom skupu u Sarajevu u Halidovu čast
Hello pre 3 minutajoš 21 povezana

Novi Pazar: Sunčano jutro, oblačna noć – temperatura do 18 stepeni
IndeksOnline pre 1 satjoš 25 povezanih