Povezane vesti

Bivša načelnica „Fronta“: Napravila sam propust, ali nisam nikoga ugrozila

Bivša načelnica „Fronta“: Napravila sam propust, ali nisam nikoga ugrozila

N1 Info 04.02.2021
Bivša načelnica porodilišta "Narodni front" u Beogradu Snežana Rakić, povodom svoje smene sa te pozicije, za N1 kaže da je napravila propust jer je u bolnicu došla tokom izolacije da uradi test na koronu, a ne da radi, i da je ovaj slučaj samo… »
Rakić: Smenjena sam kao politički nepodobna

Rakić: Smenjena sam kao politički nepodobna

Danas 04.02.2021
Načelnica porodilišta GAK "Narodni front" brzopotezno uklonjena se te pozicije Načelnica porodilišta GAK „Narodni front“ prof. dr Snežana Rakić smenjena je sa te pozicije, a protiv nje je sanitarna inspekcija pokrenula postupak jer je, kako su… »
Doktorka Rakić o smeni: Stavili su mi žutu traku oko ruke

Doktorka Rakić o smeni: Stavili su mi žutu traku oko ruke

Nova 04.02.2021
Veliku prašinu u javnosti podigla je informacija da je nekadašnja načelnica porodilišta "Narodni front" Snežana Rakić smenjena sa te funkcije i da je bila privremeno udaljena s posla. Gostujući u jutarnjem programu TV "Probudi se", ona je negirala… »
Krila koronu? Komisija "Narodnog fronta" utvrđuje da li je dr Snežana Rakić zaražena došla na posao, doktorka tvrdi da…

Krila koronu? Komisija "Narodnog fronta" utvrđuje da li je dr Snežana Rakić zaražena došla na posao, doktorka tvrdi da…

Večernje novosti 04.02.2021
PROFESORKA dr Snežana Rakić u sredu je provela prvi dan na novom radnom mestu - lekar na odeljenju ultrazvuka, gde je raspoređena posle smene sa mesta načelnika porodilišta GAK "Narodni Front", privremenog udaljavanja sa posla na sedam dana i… »

Vesti dana »