Povezane vesti

Terzić i Mrkela primili kinesku vakcinu: Direktori Zvezde pozvali sve da se vakcinišu - "to je najbolja zaštita"

Terzić i Mrkela primili kinesku vakcinu: Direktori Zvezde pozvali sve da se vakcinišu - "to je najbolja zaštita"

Mondo 04.02.2021
Terzić pun hvale za ceo proces. Terzić pun hvale za ceo proces Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić i sportski Mitar Mrkela vakcinisali su se danas protiv koronavirusa. Oni su na Sajmu primili kinesku vakcinu, a posle toga su bili puni reči… »
Čelni ljudi zvezde primili vakcinu protiv korone! Terzić: ‘Svi treba da se vakcinišu, to je jedina prava zaštita’…

Čelni ljudi zvezde primili vakcinu protiv korone! Terzić: ‘Svi treba da se vakcinišu, to je jedina prava zaštita’…

Hot sport 04.02.2021
Generalni direktor Crvene zvezde, Zvezdan Terzić, i sportski direktor crveno-belih, Mitar Mrkela danas su na Sajmu primili vakcinu protiv korona virusa. – Primio sam kinesku vakcinu. Nisam ni osetio kada me je ‘bocnula’ medicinska sestra. Sve je… »
Terzić i Mrkela se vakcinisali protiv korone

Terzić i Mrkela se vakcinisali protiv korone

Dnevnik 04.02.2021
BEOGRAD: Generalni direktor FK Crvena zvezda Zvezdan Terzić i sportski direktor Mitar Mrkela vakcinisali su se danas na beogradskom Sajmu protiv korona virusa. "Primio sam kinesku vakcinu Sinofarm. Sve je organizovano na najvišem nivou, trajalo je, ne… »
Vakcinisali se Terzić i mrkela: Evo koje je cepivo rukovodstvo Crvene zvezde primilo /video/

Vakcinisali se Terzić i mrkela: Evo koje je cepivo rukovodstvo Crvene zvezde primilo /video/

Sportal blic 04.02.2021
Generalni direktor i sportski direktor ovog četvrtka su primili vakcinu protiv i tako dali primer svojim igračima i svim zaposlenima da se zaštite od kovida. - Primio sam kinesku vakcinu. Sve je organizovano na najvišem mogućem nivou, brzo se radi… »

Vesti dana »