Povezane vesti

Neočekivan rasplet: Dvojac napustio Crvenu zvezdu!

Neočekivan rasplet: Dvojac napustio Crvenu zvezdu!

Hot sport 04.02.2021
Očekivalo se da ostanu u timu, ali će ipak svoju minutažu tražiti u razvojnom timu Crvene zvezde. Stanković je i tokom jeseni nosio dres Grafičara i na devet mečeva postigao gol uz dve zabeležene asistencije, dok je Lazetić nastupao za omladince… »
Dejvis o Jokiću: ‘On je paklen igrač!’

Dejvis o Jokiću: ‘On je paklen igrač!’

Hot sport 04.02.2021
Pred susret Lejkersa i Nagetsa govorio je jedan od najboljih visokih košarkaša današnjice – Entoni Dejvis. Mnogo se priča o Jokiću u poslednje vreme, a evo šta o njemu misli Entoni Dejvis. ‘Nikola je pakao od igrača. Igra izuzetno dobro ove… »
Jokić pred duel sa Lebronom: ‘Brzina je tu negde, ali nije toliko skočan!’

Jokić pred duel sa Lebronom: ‘Brzina je tu negde, ali nije toliko skočan!’

Hot sport 04.02.2021
Nakon Entonija Dejvisa, pred veliki derbi se oglasio i najbolji centar današnjice – Nikola Jokić. Entoni Dejvis ga je nazvao strašnim igračem, a mnoge najviše interesuje njegov duel sa Lebronom Džejmsom. Evo šta je na tu temu imao da kaže naš… »
Zvezda poslala na pozajmicu dva velika talenta: O trećem ni reči - još se čeka odluka!

Zvezda poslala na pozajmicu dva velika talenta: O trećem ni reči - još se čeka odluka!

Mondo 04.02.2021
Srpski šampion nastavlja da razigrava igrače kroz Grafičar, u PRvoj ligi Srbije. Srpski šampion nastavlja da razigrava igrače kroz Grafičar, u PRvoj ligi Srbije. Trener Grafičara Rade Koković imaće narednog proleća na raspolaganju i dva… »
Nemanja Tomašević za hotsport: ‘Zvali su me mnogi ali sam izabrao TSC, preko Zvezde sam stigao do reprezentacije!’

Nemanja Tomašević za hotsport: ‘Zvali su me mnogi ali sam izabrao TSC, preko Zvezde sam stigao do reprezentacije!’

Hot sport 04.02.2021
Rođeni Sarajlija vraća se u srpski fudbal, nako Crvene zvezde, Rada, Lokomotive i Smedereva, braniće boje i TSC-a. Mladi levi bek, rođen 1999. godine u Istočnom Sarajevu, novo je pojačanje srpskog superligaša TSC-a. Nemanja Tomašević u Bačku… »
Igraće u Prvoj ligi Srbije: Zvezda poslala dva bisera u Grafičar

Igraće u Prvoj ligi Srbije: Zvezda poslala dva bisera u Grafičar

Večernje novosti 04.02.2021
CRVENA zvezda je prosledila dvojicu talentovanih fudbalera u Grafičar koji se takmiči u Prvoj ligi Srbije. U pitanju su vezista Nikola Stanković i napadač Marko Lazetić. Treba reći da su obojica prošla kompletne pripreme sa prvim timom… »
Zvezdini talenti prosleđeni Grafičaru

Zvezdini talenti prosleđeni Grafičaru

Nova 04.02.2021
Mladi fudbaleri Crvene zvezde Nikola Stanković i Marko Lazetić provešće prolećni deo sezone na pozajmici u Grafičaru, saopštio je klub. Stanković je i tokom jeseni igrao za Grafičar, a postigao je jedan gol i upisao dve asistencije na devet… »

Vesti dana »