Povezane vesti

Andrea Lekić posle 10 godina ponovo u Krimu

Andrea Lekić posle 10 godina ponovo u Krimu

Sportski žurnal 04.02.2021
Krim ima visoke ciljeve i daću sve da zajednom stignemo do njih - rekla je Lekić. Srpska rukometašica Andrea Lekić karijeru će nastaviti u slovenačkom Krimu, objavio je klub iz LJubljane. Jedna od najboljih rukometašica sveta na poziciji srednjeg… »
Andrea Lekić ponovo u krimu: Srećna sam što sam se vratila u Ljubljanu, ovde sam kao kod kuće

Andrea Lekić ponovo u krimu: Srećna sam što sam se vratila u Ljubljanu, ovde sam kao kod kuće

Večernje novosti 04.02.2021
ANDREA Lekić menja Podgoricu za Ljubljanu. Jedna od naših najboljih rukometašica, koja je ove sezone do teške povrede na EP u Danskoj igrala za Budućnost, ovog leta obući će dres slovenačkom Krima, za koji je nastupila 2010/11. Zajedno sa… »
Andrea Lekić posle 10 godina ponovo u Krimu

Andrea Lekić posle 10 godina ponovo u Krimu

Nova 04.02.2021
Srpska rukometašica Andrea Lekić karijeru će nastaviti u slovenačkom Krimu, objavio je klub iz Ljubljane. Jedna od najboljih rukometašica sveta na poziciji srednjeg beka posle 10 godina vratiće se u Krim, a dres novog-starog kluba obući će na… »
Srpkinju čekaju kući kad se oporavi: Jedna od najboljih rukometašica sveta se vraća tamo gde je vole

Srpkinju čekaju kući kad se oporavi: Jedna od najboljih rukometašica sveta se vraća tamo gde je vole

Mondo 04.02.2021
Ozbiljno pojačanje za klub koji ima vrlo visoke ambicije. Ozbiljno pojačanje za klub koji ima vrlo visoke ambicije Rukometna reprezentativka Srbije Andrea Lekić oporavlja se i dalje od povrede Ahilove tetive, koju je dobila nedavno na Evropskom… »

Vesti dana »