Povezane vesti

Ša se vratio u rijaliti i odmah pao u tarin zagrljaj! Reperova žena očajna zbog njegovog ponašanja i odnosa sa Simovom…

Ša se vratio u rijaliti i odmah pao u tarin zagrljaj! Reperova žena očajna zbog njegovog ponašanja i odnosa sa Simovom…

Kurir 04.02.2021
Nakon što je vidno revoltiran pokušao da napusti "Zadrugu", reper Nenad Aleksić Ša vratio se na imanje u Šimanovcima, i odmah je razgovarao sa Tarom Simov, zbog koje je i pokušao da pobegne iz rijalitija. - Znaš da mi to nije bila namera - rekla je… »
Nakon pokušaja bekstva iz zadruge oglasila se reperova žena: Ivana Aleksić kratko i jasno stavila sve do znanja!

Nakon pokušaja bekstva iz zadruge oglasila se reperova žena: Ivana Aleksić kratko i jasno stavila sve do znanja!

Kurir 04.02.2021
Nakon rasprave sa Vladimirom Tomovićem, Nenad Aleksić Ša danas je napustio emisiju u "Zadruzi", a sada se oglasila i njegoa supruga, Ša je otišao u ekonomsko dvorište i preskočio ogradu, što je uradio i Toma Panić, kada je diskvalifikovan… »
Ša pobegao iz Zadruge zbog tare, pa se vratio: Odmah pao i zagrljaj u spavaćoj sobi! (video)

Ša pobegao iz Zadruge zbog tare, pa se vratio: Odmah pao i zagrljaj u spavaćoj sobi! (video)

Mondo 04.02.2021
Niko nije mogao da ga spreči u begu kad se razbesneo. Niko nije mogao da ga spreči u begu kad se razbesneo. Reper Nenad Aleksić Ša ove večeri je prvo pobegao iz Zadruge 4, da bi se posle samo nekoliko sati vratio u rijaliti. Repera je razbesnelo to… »
(Video) Ša pobegao iz zadruge: Svi progovorili o njegovom prisnom odnosu sa Tarom, pa je preskočio ogradu! Simova plače

(Video) Ša pobegao iz zadruge: Svi progovorili o njegovom prisnom odnosu sa Tarom, pa je preskočio ogradu! Simova plače

Blic 04.02.2021
Muzičar Nenad Aleksić Ša pobegao je iz rijalitija "Zadruga 4", nakon što se za crnim stolom povela priča o njemu i Tari Simov. - Ljudi vide stvari pogrešno. Ti mi, Tara, postavljaš takva pitanja, kanališ me, to mi ide na k***c - kazao je Nenad. -… »

Vesti dana »