Povezane vesti

Reper nije izdržao pritisak! Ša zanemeo kada je saznao razloge što ga Tara bocka (video)

Reper nije izdržao pritisak! Ša zanemeo kada je saznao razloge što ga Tara bocka (video)

Kurir 05.02.2021
Tara Simov i Nenad Aleksić Ša su i ovog jutra pre spavanja bili u pušionici i, kao i obično, zadirkivali jedno drugo. - Što se ne posvađamo nekad? - pitala je Tara. - Ne mogu da se nerviram više, neću. Treba imati snage - rekao je Ša. Od jedne… »
"Slab sam na tebe,: nikad te ne bih povredio" Ša se otvorio Tari! Žena mu pati, a njegov novi potez će je dotući

"Slab sam na tebe,: nikad te ne bih povredio" Ša se otvorio Tari! Žena mu pati, a njegov novi potez će je dotući

Blic 05.02.2021
Muzičar Nenad Aleksić Ša pobegao je juče iz rijalitija "Zadruga 4", nakon što se za crnim stolom povela priča o njemu i Tari Simov, da bi malo potom otišao na razgovor sa psihologom i odlučio da se vrati na imanje u Šimanovcima. Po povratku u… »
Tara Simov napala Ša, zamerila mu ponašanje! Reper se sve vreme pravdao da on nije kriv! (video)

Tara Simov napala Ša, zamerila mu ponašanje! Reper se sve vreme pravdao da on nije kriv! (video)

Kurir 05.02.2021
Tara Simov i Nenad Aleksić Ša su sedeli za crnim stolom pre početka emisije i Tara je napala Ša da ju je vređao u toku večeri kada se probudlia. - Mnogo si me psovao kada si ustao, ne mogu ja ta nap*šavanja. Nisam to zaslužila - rekla je Tara. -… »

Vesti dana »