Povezane vesti
Na teritoriji Zlatiborskog okruga hospitalizovano 318 kovid pacijenata: U teškom stanju 17 bolesnika
RINA 05.02.2021
Užice – U Opštoj bolnici u Užicu trenutno je hospitalizovano 87 kovid pacijenata, a 12 najtežih bolesnika priključeno je na respiratore. U kovid bolnici u Krčagovu nalazi se 106 pacijenata sa srednje teškom i lakšom kliničkom slikom.… »
U užičkoj bolnici hospitalizovano 87 pacijenata, 12 na respiratoru
Glas Zapadne Srbije 05.02.2021
Užice – U Opštoj bolnici u Užicu trenutno je hospitalizovano 87 kovid pacijenata, a 12 najtežih bolesnika priključeno je na respiratore, prenosi agnecija RINA. U kovid bolnici u Krčagovu nalazi se 106 pacijenata sa srednje teškom i lakšom kliničkom… »
Na bolničkom lečenju 318 kovid pacijenata
Zoom UE 05.02.2021
ZLATIBORSKI OKRUG – U Zlatiborskom okrugu hospitalizovano je 318 pacijenata, na respiratorima je 17 osoba od kojih je 12 u Užicu i 5 u Priboju. U Opštoj bolnici Užice leči se 87 pacijenata, kovid bolnici u Krčagovu 106, Priboju 75, izdvojenom odeljenju… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza: Danas u Srbiji pretežno sunčano sa mestimičnom kišom
Beta pre 2 minutajoš 1 povezana

Zapalio se voz na pruzi: Beograd-Šid Vozilo hitno zaustavljeno: Varnice zapalile okolnu travu i rastinje
Blic pre 2 satajoš 2 povezane

Makron će u narednih nekoliko dana imenovati novog premijera Francuske
Danas pre 1 satjoš 3 povezane

"Nemam decu, pa da moram da idem u Tetovo": Sofija odlučila da tuži Aleks: "Ne dolazim ilegalno do novca poput nje"
Blic pre 22 minutajoš 1 povezana