Povezane vesti
Kina preti odmazdom Velikoj Britaniji zbog oduzimanja licence njenoj televiziji
Politika 05.02.2021
PEKING – Kina je danas zapretila odmazdom Velikoj Britaniji nakon što su njene vlasti oduzele licencu kineskoj državnoj televiziji CGTN. Odluka britanske agencije o oduzimanju licence zasnovana je na tehničkim pitanjima, ali je ukorenjena u primedbama na… »
BBC na udaru: Britanija oduzela licencu kineskom CGTN-u
Nova 05.02.2021
Kina je danas zapretila odmazdom Velikoj Britaniji nakon što su njene vlasti oduzele licencu kineskoj državnoj televiziji CGTN. Odluka britanske agencije o oduzimanju licence zasnovana je na tehničkim pitanjima, ali je ukorenjena u primedbama na ulogu… »
Kinezi prete odmazdom Britaniji zbog gašenja TV kanala: Ispravite svoje greške, spremili smo odgovor
Kurir 05.02.2021
Kina je danas zapretila odmazdom nakon što je britansko radiodifuzno telo oduzelo licencu Kineskoj državnoj televiziji za rad u Velikoj Britaniji, na osnovu procene da se Komunistička partija Kine meša u uređivačku politiku televizije. Portparol… »
Vesti dana »
Večeras stiže drastična promena vremena: Meteoropate je uveliko osete, u ovim delovima Srbije padaće sneg
Mondo pre 1 satjoš 25 povezanih
Sednica počela poslaničkim pitanjima o NIS-u, Linglongu, nacionalnim udžbenicima
Euronews pre 21 minutajoš 20 povezanih
BIRN: Revolveri sa policijskim oznakama iz Srbije završili u rukama američkih prodavaca oružja
Beta pre 2 satajoš 6 povezanih
Đurić: Očekujem da situacija oko NIS-a bude pozitivno rešena do kraja januara
Beta pre 1 satjoš 18 povezanih




