Povezane vesti

IMDB vratio mogućnost ocenjivanja filma „Dara iz Jasenovca”

IMDB vratio mogućnost ocenjivanja filma „Dara iz Jasenovca”

Politika 05.02.2021
Filmski sajt IMDB (Internet Movie Database) vratio je danas mogućnost ocenjivanja filma „Dara iz Jasenovca” i to na dan američke premijere srpskog kandidata za Oskara. IMDB je pre nekoliko dana bez obrazloženja isključio opciju davanja ocena filma… »
Skinuta zabrana za "daru iz Jasenovca": Ponovo dozvoljeno ocenjivanje filma zbog kog su Srbi i Hrvati zaratili!

Skinuta zabrana za "daru iz Jasenovca": Ponovo dozvoljeno ocenjivanje filma zbog kog su Srbi i Hrvati zaratili!

Mondo 05.02.2021
Filmska baza IMDb ponovo dozvolila glasanje za srpsko ostvarenje. Filmska baza IMDb ponovo dozvolila glasanje za srpsko ostvarenje. Srpski kandidat za Oskara i Zlatni globus "Dara iz Jasenovca" napravio je pometnju na najvećoj filmskoj platformi IMDb… »
Skinuta zabrana za "Daru": Filmska baza IMDb ponovo dozvolila glasanje za srpsko ostvarenje

Skinuta zabrana za "Daru": Filmska baza IMDb ponovo dozvolila glasanje za srpsko ostvarenje

Večernje novosti 05.02.2021
POSLE kratkotrajne zabrane glasanja za "Daru iz Jasenovca", najčuvenija filmska baza IMDb ponovo je omogućila posetiocima sajta da daju svoj glas za srpskog kandidata za Oskar. Zabranu su uveli administratori sajta zbog svojevrsnog "rata glasovima", u… »
Ponovo možete glasati za film Dara iz Jasenovca: Hrvatska akcija nije uspela, a IMDB omogućio da ga ocenite!

Ponovo možete glasati za film Dara iz Jasenovca: Hrvatska akcija nije uspela, a IMDB omogućio da ga ocenite!

Kurir 05.02.2021
Platforma IMDB vratila je danas mogućnost ocenjivanja filma "Dara iz Jasenovca" Predraga Gage Antonijevića. U trenutku kada je onemogućeno ocenjivanje, film je imao 9,4 od mogućih deset. A sve je krenulo zbog kampanja protiv njega, kako se sumnja iz… »
Na IMDb-u ponovo moguće ocenjivanje filma „Dara iz Jasenovca“

Na IMDb-u ponovo moguće ocenjivanje filma „Dara iz Jasenovca“

Danas 05.02.2021
Filmska internet platforma IMDb ponovo je otvorila mogućnost ocenjivanja filma „Dara iz Jasenovca“ Predraga Antonijevića, nakon što je 2. februara stopirala davanje ocena ovom ostvarenju. Pre toga, kako je javila Srna, nekoliko dana trajalo je… »
"Istina ne može da bude propaganda" Gaga Antonijević o "Dari iz Jasenovca" i ukidanju ocenjivanja na poznatoj filmskoj…

"Istina ne može da bude propaganda" Gaga Antonijević o "Dari iz Jasenovca" i ukidanju ocenjivanja na poznatoj filmskoj…

Blic 04.02.2021
Čuo sam za to i ne znam ko stoji iza toga. Čak sam i ja dobio poruku da širim dalje i da glasam, kaže reditelj Gaga Antonijević. Najpoznatija filmska internet stranica na svetu IMDb, uklonila je mogućnost ocenjivanja filma " Dara iz Jasenovca"… »

Vesti dana »