Povezane vesti
Da li se bliži kraj pandemije? Izraelci objavili da imaju lek protiv korone!
Pravda 05.02.2021
U izraelskoj bolnici Ičilov uspešno je okončana prva faza testiranja inovativnog leka protiv koronavirusa, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Izraela. Lek pod nazivom "EXO-CD24" primenjuje se tako što ga pacijent direktno udiše u pluća na… »
Novim izraelskim lekom brzo izlečeno 29 od 30 obolelih od kovida-19
Novi magazin 05.02.2021
Prva faza ispitivanja novog leka za korona virus uspešno je završena u Medicinskom centru Ihilov u Tel Avivu i kako se pokazalo taj medikament je doprineo brzom oporavku više pacijenata obolelih od kovida -19, javljaju izraelski mediji. Bolnica je… »
Izraelci završavaju ispitivanje leka koji ublažava kovid-19
RTV 05.02.2021
TEL AVIV - Istraživači Medicinskog centra Išilov u Tel Avivu uspešno su završili ispitivanje prve faze leka koji bi mogao doprineti lečenju umerenih i ozbiljnih slučajeva virusa kovid-19, odnosno bržem izlečenju, saopštio je danas Centar. Kako se navodi… »
Vesti dana »
Kraj za Srbina u Sinsinatiju: Kecmanović izgubio od Kobolija u drugom kolu mastersa
Kurir pre 34 minutajoš 41 povezana
Požari i dalje besne širom regiona, najteže u Crnoj Gori i BiH
Naslovi.ai pre 55 minutajoš 52 povezane
Tenzije oko Ormuskog moreuza i novi sukobi na Bliskom istoku
Naslovi.ai pre 35 minutajoš 32 povezane
U Srbiji aktivno 39 požara: Lokalne situacije pod kontrolom u opštinama Bujanovac i Bojnik
Naslovi.ai pre 1 satjoš 20 povezanih




