Povezane vesti

Policajac iz Mančestera: Matić saigračima piše novčane kazne

Policajac iz Mančestera: Matić saigračima piše novčane kazne

Nova 06.02.2021
Nemanja Matić, srpski fudbaler, ima potpuno neuobičajenu ulogu u Mančester junajtedu. Hari Megvajer, kapiten “crvenih đavola”, otkrio je da je trener Ole Gunar Solskjer Matiću poverio zaduženje da održava disciplinu u svlačionici. Srbin zbog… »
"Možda zvuči ludo, ali tako je!" Srbin je gazda u junajtedu, kapiten Mačestera priznao "Dejli mejlu": Nemanja Matić me je…

"Možda zvuči ludo, ali tako je!" Srbin je gazda u junajtedu, kapiten Mačestera priznao "Dejli mejlu": Nemanja Matić me je…

Sportal blic 06.02.2021
Srpski fudbaler Nemanja Matić je gazda u Mančester junajtedu. O tome je za “Dejli mejl” govorio kapiten ekipe Hari Megvajer, koji kaže da je menadžer Ole Gunar Solskjer Matiću poverio jedan poseban zadatak. Naime, Nemanja ima tu slobodu da… »
Matić je zadužen za disciplinu u junajtedu! Hari Megvajer otkrio kako ga je Srbin kaznio!

Matić je zadužen za disciplinu u junajtedu! Hari Megvajer otkrio kako ga je Srbin kaznio!

Hot sport 06.02.2021
Fudbaler Mančester Junajteda Hari Megvajer otkrio je zanimljiv detalj iz svlačionice ‘crvenih đavola’. Prema njegovim rečima u klubu se posebna pažnja posvećuje disciplini, a za to je zadužen Nemanja Matić. Pravila su prosta, a ko ih ne… »
Nemanja Matić "odrukao" zvezdu junajteda: Kršio je pravila, pa ga je Srbin naterao da plati!

Nemanja Matić "odrukao" zvezdu junajteda: Kršio je pravila, pa ga je Srbin naterao da plati!

Mondo 06.02.2021
"Matić me je kaznio novčano, a meni to nije predstavljalo problem". "Matić me je kaznio novčano, a meni to nije predstavljalo problem". Srpski fudbaler Nemanja Matić možda ove sezone nema minutažu kao prethodnih, ali je i te kako važan činilac… »
Matić kaznio Harija Srpski as prijavio kapitena zbog telefoniranja

Matić kaznio Harija Srpski as prijavio kapitena zbog telefoniranja

Večernje novosti 05.02.2021
ODLIČNO gura Mančester junajted ove sezone u Premijer ligi i posle dužeg niza godina konačno je u prilici da realno mašta o osvajanju šampionskog pehara. Strateg "đavola" Ole Gunar Solskjer ima odličnu hemiju unutar ekipe, o čemu svedoči… »

Vesti dana »