Povezane vesti

U Nišu sedamnaestogodišnjakinja uhapšena zbog pokušaja ubistva

U Nišu sedamnaestogodišnjakinja uhapšena zbog pokušaja ubistva

Politika 06.02.2021
Maloletna M.P. posle svađe nožem izbola svog momka, koji je zadobio teške povrede. NIŠ – U niškoj policiji danas je potvrđeno da su pripadnici Policijske uprave u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom uhapsili M. P. (17), iz Niša, zbog sumnje… »
Nakon svađe izbola momka po stomaku: Tinejdžerki (17) iz Niša određene pritvor

Nakon svađe izbola momka po stomaku: Tinejdžerki (17) iz Niša određene pritvor

Blic 06.02.2021
Sedamnaestogodišnjakinji osumnjičenoj da je prošle noći mladića posle svađe više puta ubola nožem, nakon saslušanja u tužilaštvu određen je pritvor. Povređeni 20-godišnjak zbrinut je u Kliničkom centru i lekari kažu da sada nije u… »
Majka mladića (20) kog je izbola devojka (17) za kurir: Ona je divno i brižljivo dete, ali ne znam zašto mu je to uradila

Majka mladića (20) kog je izbola devojka (17) za kurir: Ona je divno i brižljivo dete, ali ne znam zašto mu je to uradila

Kurir 06.02.2021
M.P.(17) uhapšena je noćas zato što je nožem ubola svog momka Petra B. (20) koji posle intervencije lekara nije životno ugrožen. ona će se teretiti za pokušaj ubistva jer je sinoć, nešto posle 23 sata, nakon verbalne svađe ubola svog momka dva… »
Majka izbodenog mladića iz niša za ,,Novosti": Ona je zlatno dete, ne mogu da poverujem!

Majka izbodenog mladića iz niša za ,,Novosti": Ona je zlatno dete, ne mogu da poverujem!

Večernje novosti 06.02.2021
MAJKA Petra B. koga je sinoć nožem ibola M.P. (17) kaže da nije mogla da zamisli da će se tako nešto desiti i da je u šoku. - Više od godinu dana moj sin se zabavlja sa tom devojčicom. Dolazila je kod nas, igrala se sa mojom mlađom decom. Fino je… »

Vesti dana »