Povezane vesti

Petković: Haradinajev san da Beograd prizna Kosovo osudjen na propast

Petković: Haradinajev san da Beograd prizna Kosovo osudjen na propast

Novi magazin 06.02.2021
Direktor vladine Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je da je osudjen na propast "san (predsednika Alijanse za budućnost Kosova) Ramuša Haradinaja da se Beograd natera da prizna" Kosovo, kao i projekat "velike Albanije". "Pre svega… »
Petković: Haradinajev san osuđen na propast

Petković: Haradinajev san osuđen na propast

Nova 06.02.2021
Postoje projekti koji su osuđeni na propast i pre nego što njihova realizacija formalno započne, a takav je i san Ramuša Haradinaja da se Beograd natera da prizna Kosovo, kao i stara snoviđenja o stvaranju projekta "Velike Albanije", saopštio je… »
Haradinaj postavlja ultimatum: Ili priznanje nezavisnosti Kosova, ili se ujedinjujemo sa Albanijom

Haradinaj postavlja ultimatum: Ili priznanje nezavisnosti Kosova, ili se ujedinjujemo sa Albanijom

Telegraf 06.02.2021
Pre svega nekoliko dana, kako je podsetio, Haradinaj je uslovljavao NATO i EU da će praviti "veliku Albaniju" Lider Alijanse za budućnost Kosova (ABK) Ramuš Haradinaj ponovo je danas u sklopu predizborne kampanje poručio predsedniku Srbije Aleksandru… »
Skandal! Haradinaj otvoreno zapretio Vučiću: Priznajte Kosovo ili se ujedinjujemo sa Albanijom

Skandal! Haradinaj otvoreno zapretio Vučiću: Priznajte Kosovo ili se ujedinjujemo sa Albanijom

Srbija danas 06.02.2021
Haradinaj je na predizbornom skupu ABK u Uroševcu, rekao da odluka Srbije da ne prizna tzv. Kosovo ''samo šteti njenom predsedniku Vučiću''. Lider alijanse za budućnost tzv. Kosova (ABK) Ramuš Haradinaj ponovo je danas u sklopu predizborne kampanje… »
Petković: Ni sam Haradinaj više ne veruje u svoje pretnje

Petković: Ni sam Haradinaj više ne veruje u svoje pretnje

RTV 06.02.2021
BEOGRAD - Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković izjavio je večeras, povodom novih najava i uslovljavanja Lidera Aijanse za budućnost Kosova (ABK) Ramuša Haradinaja o ujedinjenju Kosova sa Albanijom, da izgleda da u svoje pretnje ni sam Haradinaj… »
Haradinaj opet o ujedinjenju s Albanijom, Petković: On je u bezizlaznoj situaciji

Haradinaj opet o ujedinjenju s Albanijom, Petković: On je u bezizlaznoj situaciji

RTS 06.02.2021
Ramuš Haradinaj je ponovio navode o "ujedinjenju Kosova sa Albanijom", a direktor Kancelarije za KIM Petar Petković mu je odgovorio da "izgleda ni sam ne veruje u svoje pretnje". Lider Alijanse za budućnost Kosova (ABK) Ramuš Haradinaj ponovo je u… »
Haradinaj: Kad postanem predsednik, oprostićemo se od Vučića

Haradinaj: Kad postanem predsednik, oprostićemo se od Vučića

Nova 06.02.2021
Lider Alijanse za budućnost Kosova i kandidat te stranke za predsednika Ramuš Haradinaj poručio je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću da je bolje da prizna Kosovo, jer će u suprotnom Kosovo "nastaviti svoj put ka ujedinjenju sa Albanijom“… »

Vesti dana »