Povezane vesti

Vučić odgovorio Bajdenu na čestitku kojom je Srbiji poželeo međusobno priznanje sa Kosovom

Vučić odgovorio Bajdenu na čestitku kojom je Srbiji poželeo međusobno priznanje sa Kosovom

Telegraf 07.02.2021
On je rekao da i mi imamo i želje ali i realnost, ali i slobodarasku tradiciju naroda, ali je podvukao da to nije prijatno te da je jasno da će kompletna spoljno-politička američka atmosfera ići u tom pravcu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Vučić: Ja sam demokratski predsednik, a vi sa vašim trikovima dajete mi najveću snagu

Vučić: Ja sam demokratski predsednik, a vi sa vašim trikovima dajete mi najveću snagu

Pravda 07.02.2021
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je, odgovarajući na pitanja N1, da "nema pojma ni šta rade Telekom i Telenor, niti ga zanima". „Što se tiče Telekoma i Telenora, čuli su svi građani i sad kad sam postavio pitanje da mi navedete imena… »
Okršaj Vučića i Žakline Tatalović oko Telekoma i Telenora

Okršaj Vučića i Žakline Tatalović oko Telekoma i Telenora

Nova 07.02.2021
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je, odgovarajući na pitanja novinarke N1 Žakline Tatalović, da "nema pojma ni šta rade Telekom i Telenor, niti ga zanima". "I drugo, niste rekli građanima Srbije da se radi o internom aktu. Ne o spoljnom… »
Vučić: Deo oko uništenja medija u internom aktu Telekoma, ne u obavezujućem

Vučić: Deo oko uništenja medija u internom aktu Telekoma, ne u obavezujućem

N1 Info 07.02.2021
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je, odgovarajući na pitanja N1, da "nema pojma ni šta rade Telekom i Telenor, niti ga zanima". "I drugo, niste rekli građanima Srbije da se radi o internom aktu. Ne o spoljnom opšte-obavezujućem aktu. Već o… »
Vučić na vojnoj vežbi u Pančevu: Očekujem od vas da budete čuvari naše zemlje, sve više ćemo ulagati u vojsku

Vučić na vojnoj vežbi u Pančevu: Očekujem od vas da budete čuvari naše zemlje, sve više ćemo ulagati u vojsku

Kurir 07.02.2021
Predsednik Republike i vrhovni komandant Vojske Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas prikazu sposobnosti 72. brigade za specijalne operacije Vojske Srbije pod nazivom "Vrh koplja 2021" u kasarni "Rastko Nemanjić" u Pančevu… »
Vučić o velji nevolji: Neki policajci i ljudi iz BIA su već na ispitivanju, nema zaštićenih

Vučić o velji nevolji: Neki policajci i ljudi iz BIA su već na ispitivanju, nema zaštićenih

Mondo 07.02.2021
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas prikazu sposobnosti 72. brigade za specijalne operacije Vojske Srbije pod nazivom "Vrh koplja 2021" u kasarni "Rastko Nemanjić" u Pančevu. Predsednik Republike Srbije Aleksandar… »
Vučić prisustvuje prikazu sposobnosti jedinica Vojske Srbije: Nastavićemo da ulažemo u vojsku, od vas očekujemo da budete…

Vučić prisustvuje prikazu sposobnosti jedinica Vojske Srbije: Nastavićemo da ulažemo u vojsku, od vas očekujemo da budete…

Blic 07.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje danas prikazu sposobnosti dela jedinica Vojske Srbije u kasarni "Rastko Nemanjić" u Pančevu. Pripadnici Vojske Srbije pozdravili su vrhovnog komandanta, nakon čega je počela vežba "Vrh koplja"… »
Vučić: Nastavljamo ulaganja u Vojsku Srbije, čuvajte zemlju

Vučić: Nastavljamo ulaganja u Vojsku Srbije, čuvajte zemlju

Dnevnik 07.02.2021
PANČEVO: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će se nastaviti ulaganja u Vojsku Srbiju, kojoj je poručio da od nje očekuje da i dalje bude čuvar naše zemlje, njenog integriteta i slobode. “Ulagaćemo novac u našu vojsku, sve… »
Prikaz sposobnosti dela jedinica Vojske Srbije u Pančevu, vrhovni komandant ocenio vežbu: vrlo dobro

Prikaz sposobnosti dela jedinica Vojske Srbije u Pančevu, vrhovni komandant ocenio vežbu: vrlo dobro

RTS 07.02.2021
Predsednik Republike i vrhovni komandant Vojske Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je prikazu sposobnosti dela jedinica Vojske Srbije u kasarni "Rastko Nemanjić" u Pančevu. Politika snaženja vojske biće nastavljena ubrzano, poručio je Vučić. Na… »
Vučić prokomentarisao bajdenovu čestitku: Razumem da je to američka politika, ali od albanskih želja nema ništa

Vučić prokomentarisao bajdenovu čestitku: Razumem da je to američka politika, ali od albanskih želja nema ništa

Mondo 07.02.2021
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje danas prikazu sposobnosti dela jedinica Vojske Srbije u kasarni "Rastko Nemanjić" u Pančevu. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje danas prikazu sposobnosti dela jedinica… »
Vučić prisustvovao vojnoj vežbi u Pančevu: Srbija više neće biti džak za udaranje, naša armija će biti stabilizator…

Vučić prisustvovao vojnoj vežbi u Pančevu: Srbija više neće biti džak za udaranje, naša armija će biti stabilizator…

Večernje novosti 07.02.2021
PREDSEDNIK Republike i vrhovni komandant Vojske Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje prikazu sposobnosti dela jedinica Vojske Srbije u kasarni "Rastko Nemanjić" u Pančevu. Pitanja novinara: Priznanje Kosova: Kada je u pitanju Vašingtonski sporazum i… »
Vučić: Svakom da bude jasno – Srbija nije džak za udaranje

Vučić: Svakom da bude jasno – Srbija nije džak za udaranje

Vesti online 07.02.2021
U pančevačkoj kasarni “Rastko Nemanjić” održan je prikaz sposobnosti dela jedinica Vojske Srbije. Vojnoj vežbi pod nazivom “Vrh koplja 2021” prisustvovao je i predsednik Aleksandar Vučić. Na prikazu su učestvovali pripadnici 72. brigade… »
Vojna vežba u Pančevu, prisustvuje Vučić

Vojna vežba u Pančevu, prisustvuje Vučić

Nova 07.02.2021
Predsednik Republike Aleksandar Vučić prisustvovao je prikazu sposobnosti dela jedinica Vojske Srbije u kasarni "Rastko Nemanjić" u Pančevu. Vežba pod nazivom "Vrh koplja" sastoji se iz sedam delova. Kako prenosi RTS, na prikazu sposobnosti… »
Vučić i Stefanović danas u kasarni "Rastko Nemanjić" u Pančevu

Vučić i Stefanović danas u kasarni "Rastko Nemanjić" u Pančevu

Blic 07.02.2021
Predsednik Republike i vrhovni komandant Vojske Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće danas prikazu sposobnosti dela jedinica Vojske Srbije u kasarni "Rastko Nemanjić" u Pančevu. Ministarstvo odbrane je saopštilo da će prikazu sposobnosti… »

Vesti dana »