Povezane vesti

Čestitka Bajdena nije primer diplomatske čestitke

Čestitka Bajdena nije primer diplomatske čestitke

Politika 07.02.2021
Čestitka predsednika SAD Džozefa Bajdena upućena povodom Sretenja - Dana državnosti Srbije predsedniku Aleksandru Vučiću ne može se tumačiti kao primer diplomatske čestitke za nacionalni praznik druge države, ocenjuje bivši diplomata Vladislav… »
Čestitka ili upozorenje: Šta nam poručuje Bajden uoči kosovskih izbora?

Čestitka ili upozorenje: Šta nam poručuje Bajden uoči kosovskih izbora?

N1 Info 07.02.2021
Predsednik SAD Džo Bajden čestitao je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću Dan državnosti rekavši da SAD ostaju nepokolebljive u podršci cilju Srbije u pogledu evropskih integracija i postizanju sveobuhvatnog sporazuma o normalizaciji sa Kosovom… »
Bajden čestitao Vučiću Dan državnosti Srbije

Bajden čestitao Vučiću Dan državnosti Srbije

Insajder 07.02.2021
Predsednik SAD Džozef Bajden uputio je čestitku povodom Dana državnosti Srbije i poručio da SAD ostaju trajno posvećene unapređenju saradnje sa Srbijom. „U ime američkog naroda upućujem iskrene čestitke Vama i Vašim sugrađanima povodom Dana… »
Haradinaj Stubla: Bez aktivne uloge SAD teško zamisliv konačni sporazum sa Srbijom

Haradinaj Stubla: Bez aktivne uloge SAD teško zamisliv konačni sporazum sa Srbijom

Novi magazin 07.02.2021
Kosovska ministarka spoljnih poslova i dijaspore Meljiza Haradinaj Stubla pozdravila je danas "nepokolebljiv" stav SAD o uzajamnom priznanju Kosova i Srbije, izražen u čestitki koju je američki predsednik Džozef Bajden uputio povodom Dana državnosti… »
Šta znači bajdenova čestitka? Diplomate: Novi predsednik SAD - stara američka politika

Šta znači bajdenova čestitka? Diplomate: Novi predsednik SAD - stara američka politika

Blic 07.02.2021
Čestitka predsednika SAD Džozefa Bajdenu predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću upućena za Dan državnosti prva je jasna naznaka kako nova administracija SAD vidi svoje odnose sa Srbijom iako nije primer diplomatske čestitke, smatraju diplomate… »
Bajden čestitao Vučiću Dan državnosti

Bajden čestitao Vučiću Dan državnosti

Sputnik 07.02.2021
Predsednik SAD Džozef Bajden uputio je čestitku predsedniku Republike Srbije Aleksandru Vučiću povodom Dana državnosti Srbije, 15. februara, saopšteno je iz kabineta predsednika Srbije. "U ime američkog naroda, upućujem iskrene čestitke Vama i… »
Hoti: Hvala predsedniče Bajden, sreća kuca na naša vrata

Hoti: Hvala predsedniče Bajden, sreća kuca na naša vrata

RTS 07.02.2021
Premijer privremenih prištinskih institucija Avdulah Hoti zahvalio se američkom predsedniku Džou Bajdenu na poruci koje je uputio predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, u pismu-čestitki povodom Dana državnosti Srbije, rečima: "Samo dobre vesti za… »
“Bajden u vezi s Kosovom odstupa od Trampove politike”

“Bajden u vezi s Kosovom odstupa od Trampove politike”

Vesti online 07.02.2021
Direktor Instituta EPIK Demuš Šaša smatra da se američki predsednik Džo Bajden distancirao od Trampove administracije u pismu predsedniku Srbije i potencirao stav SAD da je uzajamno priznanje jedina opcija dijaloga sa Prištinom. Šaša je rekao da… »
Iz Prištine pozdravljaju pismo Bajdena: Rezultat nepokolebljive pozicije Kosova

Iz Prištine pozdravljaju pismo Bajdena: Rezultat nepokolebljive pozicije Kosova

N1 Info 07.02.2021
Ministarka spoljnih poslova i dijaspore Kosovo Meljiza Haradinaj Stubla pozdravila je danas pismo koje je predsednik SAD Džozef Bajden uputio predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u kojem je zatražio uzajamno priznanje Kosova i Srbije. Meljiza… »
Vučić: Već sam jednom u Vašingtonu rekao šta mislim o međusobnom priznanju

Vučić: Već sam jednom u Vašingtonu rekao šta mislim o međusobnom priznanju

RTS 07.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio je na pismu-čestitki američkom predsedniku Džou Bajdenu, u kome se pored uobičajenog isticanja posvećenosti unapređenju ekonomske saradnje, regionalne stabilnosti i demokratskih vrednosti, nedvosmisleno… »
Vučić: Međusobno priznanje ne pominje se ni u jednom sporazumu

Vučić: Međusobno priznanje ne pominje se ni u jednom sporazumu

Beta 07.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas, povodom poruke predsednika SAD Džozefa Bajdena o podršci Srbiji u postizanju sporazuma sa Kosovom koji je fokusiran medjusobno priznanje, da se taj termin ne pominje ni u jednom sporazumu i… »
Milivojević: Čestitka Bajdena - znak kojim putem će ići SAD

Milivojević: Čestitka Bajdena - znak kojim putem će ići SAD

Dnevnik 07.02.2021
BEOGRAD: Čestitka predsednika SAD Džozefa Bajdenu predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću upućena za Dan državnosti prva je jasna naznaka kako nova administracija SAD vidi svoje odnose sa Srbijom, smatra diplomata u penziji Zoran Milivojević. On za… »
Jovanović: Čestitka Bajdena nije primer diplomatske čestitke

Jovanović: Čestitka Bajdena nije primer diplomatske čestitke

Nova 07.02.2021
Čestitka predsednika SAD Džozefa Bajdena upućena povodom Sretenja - Dana državnosti Srbije predsedniku Aleksandru Vučiću ne može se tumačiti kao primer diplomatske čestitke za nacionalni praznik druge države, ocenjuje bivši diplomata Vladislav… »
Vučić odgovorio Bajdenu: Šta bih ja mogao da kažem za 4. jul

Vučić odgovorio Bajdenu: Šta bih ja mogao da kažem za 4. jul

Nova 07.02.2021
Dobio sam čestitku predsednika Bajdena i hvala mu za čestitku, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Kako prenosi Blic, on je tako odgovorio na pitanje o čestitki koju je predsednik SAD Džozef Bajden uputio povodom Sretenja srpskom… »
Vučić odgovorio bajdenu na čestitku za dan državnosti: Međusobno priznanje ne stoji ni u jednom aktu nijedne svetske…

Vučić odgovorio bajdenu na čestitku za dan državnosti: Međusobno priznanje ne stoji ni u jednom aktu nijedne svetske…

Kurir 07.02.2021
Međusobno priznanje Srbije i Kosova ne stoji ni u jednom aktu nijedne svetske organizacije, ukazao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić i istakao da razume da je to nova američka politika, ali da njegov odgovor neće biti drugačiji od onog iz… »
Vučić o pismu Bajdena: U Vašingtonu sam rekao šta mislim o međusobnom priznanju

Vučić o pismu Bajdena: U Vašingtonu sam rekao šta mislim o međusobnom priznanju

N1 Info 07.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio se na pismu-čestitki američkom predsedniku Džou Bajdenu, u kome se pored uobičajenog isticanja posvećenosti unapređenju ekonomske saradnje, regionalne stabilnosti i demokratskih vrednosti, nedvosmisleno… »
Vučić odgovorio bajdenu na skandaloznu čestitiku: Rekao sam im u Beloj kući šta mislim, moj odgovor neće biti drugačiji

Vučić odgovorio bajdenu na skandaloznu čestitiku: Rekao sam im u Beloj kući šta mislim, moj odgovor neće biti drugačiji

Večernje novosti 07.02.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na pismo-čestitku predsednika Amerike Džozefa Bajdena, u kojoj je, između ostalog, istakao podršku SAD postizanju "sveobuhvatnog sporazuma o normalizaciji sa Kosovom, koji je fokusiran na međusobno… »
Bajden čestitao Dan državnosti Srbije

Bajden čestitao Dan državnosti Srbije

Novi magazin 07.02.2021
Predsednik SAD Džozef Bajden čestitao je Dan državnosti Srbije i poručio da će SAD i dalje podržavati Srbiju u evropskim integracijama, reformama i postizanju trajnog sporazuma sa Kosovom "koji je fokusiran na medjusobno priznanje". "I dalje… »
Srbomrzac Bajden pisao Vučiću: Srećan Dan državnosti, priznajte Kosovo!

Srbomrzac Bajden pisao Vučiću: Srećan Dan državnosti, priznajte Kosovo!

Pravda 07.02.2021
Predsednik SAD Džozef Bajden uputio je pismo-čestitku predsedniku Republike Srbije Aleksandru Vučiću povodom Dana državnosti Srbije, 15. februara, saopšteno je iz kabineta predsednika Srbije. U ime američkog naroda, upućujem iskrene čestitke Vama… »
Biden u pismu predsedniku Srbije: SAD će podržati postizanje trajnog sporazuma sa Kosovom

Biden u pismu predsedniku Srbije: SAD će podržati postizanje trajnog sporazuma sa Kosovom

Slobodna Evropa 07.02.2021
Predsednik SAD Džo Bajden (Joe Biden) čestitao je Dan državnosti Srbije i poručio da će SAD i dalje podržavati Srbiju u evropskim integracijama, reformama i postizanju trajnog sporazuma sa Kosovom "koji je fokusiran na međusobno priznanje". "I… »
Bajden čestitao Vučiću Dan državnosti: Fokusirati se na međusobno priznanje sa Kosovom

Bajden čestitao Vučiću Dan državnosti: Fokusirati se na međusobno priznanje sa Kosovom

Luftika 07.02.2021
Novoizabrani predsednik Sjedinjenih Američkih Država Džozef Bajden čestitao je Dan državnosti predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, naglasivši mu šta ova super sila očekuje od Srbije u narednom periodu. U pismu Bajden podseća Vučića na put… »
Stigla prva čestitka: Bajden poslao pismo predsedniku Vučiću

Stigla prva čestitka: Bajden poslao pismo predsedniku Vučiću

Srbija danas 07.02.2021
Bajden je istakao da SAD ostaju trajno posvećene unapređenju ekonomske saradnje, regionalne stabilnosti i demokratskih vrednosti. Predsednik SAD Džozef Bajden uputio je pismo-čestitku predsedniku Republike Srbije Aleksandru Vučiću povodom Dana… »
Bajden čestitao Vučiću Dan državnosti

Bajden čestitao Vučiću Dan državnosti

RTV 07.02.2021
VAŠINGTON - Predsednik SAD Džozef Bajden uputio je pismo-čestitku predsedniku Republike Srbije Aleksandru Vučiću povodom Dana državnosti Srbije, 15. februara, saopšteno je iz kabineta predsednika Srbije. "U ime američkog naroda, upućujem iskrene… »
Bajden Vučiću: Srećan Dan državnosti, priznajte Kosovo

Bajden Vučiću: Srećan Dan državnosti, priznajte Kosovo

Nova 07.02.2021
Predsednik SAD Džozef Bajden uputio je pismo-čestitku predsedniku Republike Srbije Aleksandru Vučiću povodom Dana državnosti Srbije, 15. februara, saopšteno je iz kabineta predsednika Srbije. U ime američkog naroda, upućujem iskrene čestitke Vama… »
Bajden čestitao Vučiću Dan državnosti Srbije: Podsticaj za teške korake

Bajden čestitao Vučiću Dan državnosti Srbije: Podsticaj za teške korake

N1 Info 07.02.2021
Predsednik SAD Džozef Bajden uputio je pismo-čestitku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću povodom Dana državnosti Srbije. "I dalje ostajemo nepokolebljivi u podršci cilju Srbije u pogledu evropskih integracija i pružamo vam podsticaj da i dalje… »

Vesti dana »