Povezane vesti

Dnevnik u 19 (7.2.2021)

Dnevnik u 19 (7.2.2021)

N1 Info 07.02.2021
Američki predsednik čestitao Aleksandru Vučiću Sretenje. U pismu pomenuto i međusobno priznanje Srbije i Kosova. Predsednik Srbije kaže da je u Vašingtonu već rekao šta misli o priznanju i njegov odgovor neće biti drugačiji. Interni akti, tako… »
Niko neće poniziti Srbiju!

Niko neće poniziti Srbiju!

Vesti online 07.02.2021
Pritisci na Srbiju kako bi priznala Kosovo, ali i oko Republike Srpske biće sve veći i teži, jer se stvari komplikuju. Ali Srbija neće dozvoliti ponižavanje naroda i rušenje države. Ovo je poručio predsednik Srbije Aleksandar Vučić posle… »
Vučić: N1 želi uništenje moje porodice

Vučić: N1 želi uništenje moje porodice

Danas 07.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić optužio je Televiziju N1 da „želi uništenje njegove porodice“ i da se plasiranjem laži protiv njega i protiv njegove porodice bavi 24 sata dnevno. Vučić je u Pančevu, gde je prisustvovao prikazu sposobnosti… »
Vučić: Komplikuju se stvari oko Kosova i RS

Vučić: Komplikuju se stvari oko Kosova i RS

Slobodna Evropa 07.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je u nedelju 7. februara da se "komplikuju stvari" oko Kosova i Republike Srpske (RS). On je pozvao Srbe na Kosovu da glasaju za Srpsku listu na izborima 14. februara, navodeći da je važno da imaju svoje… »
Vučić o haradinajevim pretnjama: On je veoma opasan čovek, ne mislim da laže kada govori o ujedinjenju sa Albanijom

Vučić o haradinajevim pretnjama: On je veoma opasan čovek, ne mislim da laže kada govori o ujedinjenju sa Albanijom

Kurir 07.02.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da je suviše mali da bi mogao da se suprostavi svima u okruženju koji bi želeli kraj i nestanak Srbije ili najećoj svetskoj sili koja od nas zahteva međusobno priznanje, ali suviše veliki da… »

Vesti dana »