Povezane vesti

Nadal počeo sa “Ne znam”, pa nahvalio Đokovića

Nadal počeo sa “Ne znam”, pa nahvalio Đokovića

Nova 07.02.2021
Rafael Nadal, španski teniser, pred početak Australijan opena govorio je o ciljevima u novoj sezoni, propuštenim šansama i dominaciji Novaka Đokovića u Melburnu. Prvi grend slem u sezoni je Španac osvojio samo jednom u dosadašnjoj karijeri, a… »
"Da! To je ljubavna afera!" Đoković iznenadio sve najnovijom izjavom: Možda nešto slično, ne kao Rafa!

"Da! To je ljubavna afera!" Đoković iznenadio sve najnovijom izjavom: Možda nešto slično, ne kao Rafa!

Sportal blic 07.02.2021
Čekanju je došao kraj. Prvi grend slem u sezoni konačno počinje. U noći između nedelje i ponedeljka po srpskom vremenu, najbolji teniseri i teniserke današnjice, boriće se za što bolji plasman na vrelom betonu Melburna. , najbolji igrač planete… »
Đoković kreće po 9. titulu AO: Evo kada Novak igra svoj prvi meč

Đoković kreće po 9. titulu AO: Evo kada Novak igra svoj prvi meč

Vesti online 07.02.2021
Prvi teniski gren slem u sezoni, Australijan open, počinje u Melburnu, a najbolji teniser sveta Novak Đoković najveći je favorit za trofej. Đokovićev prvi rival biće Francuz Žeremi Šardi, protiv koga ima međusobni skor 13:0. – Spreman sam i… »
Novaku je Srbija ispred svega: Pred svoj meč obišao našu najveću nadu, delio joj savete pred grend-slem debi!

Novaku je Srbija ispred svega: Pred svoj meč obišao našu najveću nadu, delio joj savete pred grend-slem debi!

Mondo 07.02.2021
Igra u ponedeljak, a pred meč sa Šardijem je rešio da prošeta kroz terene u Melburnu. Igra u ponedeljak, a pred meč sa Šardijem je rešio da prošeta kroz terene u Melburnu. Novak Đoković svoj Australijan open počinje duelom sa Žeremijem… »
Đoković: Moja veza sa Australijan openom kao ljubavna afera

Đoković: Moja veza sa Australijan openom kao ljubavna afera

Sportski žurnal 07.02.2021
Takmičenje na Australijan openu počinje u noći između nedelje i ponedeljka. Prvi teniser sveta Novak Đoković uporedio je danas svoju vezu sa Australijan openom sa "ljubavnom aferom" i priznao da je i dalje nervozan kada izađe na teren "Rod Lejver… »
Juriš na 18. Grend slem Đoković na turniru koji je osvajao osam puta startuje protiv Francuza Šardija

Juriš na 18. Grend slem Đoković na turniru koji je osvajao osam puta startuje protiv Francuza Šardija

Večernje novosti 06.02.2021
NI pandemija virusa korona nije sprečila Australijance da organizuju svoje Otvoreno prvenstvo u tenisu. Spremali su se mesecima, uveli najstrože epidemiološke mere, izvukli pouke iz "balona" na Ju-Es openu i Rolan Garosu i mogu da kažu da u noći… »

Vesti dana »