Povezane vesti

Zadar ubedljivo slavio u Splitu za beg iz zone ispadanja

Zadar ubedljivo slavio u Splitu za beg iz zone ispadanja

Nova 07.02.2021
Košarkaši Zadra su u gostima pobedili Split sa 89:76 (22:15, 26:17, 21:15, 20:29), u 18. kolu regionalne ABA lige. Najefikasniji kod Zadra je bio Činanu Onuaku sa 23 poena, dok su kod Splita bolji od ostalih bili Roko Ukić i Antonio Vranković sa po… »
Zadar ubedljiv u Splitu (video)

Zadar ubedljiv u Splitu (video)

Sportski žurnal 07.02.2021
Zadar je 12. sa skorom od pet pobeda i devet poraza, dok je Split sa pet pobeda i 13 poraza na osmom mestu. Košarkaši Zadra su u gostima pobedili Split sa 89:76 (22:15, 26:17, 21:15, 20:29) u 18. kolu regionalne ABA lige. Najefikasniji kod Zadra je bio… »
Košarkaši Novog Pazara bolji od Vršca

Košarkaši Novog Pazara bolji od Vršca

Novi magazin 07.02.2021
Košarkaši Novog Pazara pobedili su večeras gostujuću ekipu Vršca sa 91:86 (29:20, 18:23, 28:17, 16:26), u utakmici 20. kola Košarkaške lige Srbije. Domaćin je odlučujuću prednost stekao u završnici treće četvrtine, kada je dobro odreagovao… »
Trener Mornara šokirao na konferenciji: Žalio se na uskraćivanje slobode govora na Jadranu nakon poraza u poslednjoj sekundi

Trener Mornara šokirao na konferenciji: Žalio se na uskraćivanje slobode govora na Jadranu nakon poraza u poslednjoj sekundi

Sportal blic 07.02.2021
. Beograđani su uspeli da nadoknade minus od 15 poena sa početka treće četvrtine i dođe do trijumfa u dramatičnoj završnici pogotkom Dejšona Smita uz zvuk sirene. Barani su promašili pet slobodnih bacanja u poslednjih 50 sekundi meča što je… »
Vladimir Jovanović: ‘Znali smo protiv koga igramo! Hvala mojim igračima na sjajnoj partiji’

Vladimir Jovanović: ‘Znali smo protiv koga igramo! Hvala mojim igračima na sjajnoj partiji’

Hot sport 07.02.2021
Mega je ostvarila važan trijumf! U Beogradu je odigrana još jedna utakmica 18. kola ABA lige. Mega Soccerbet je u hali ‘Pinki’ savladala Mornar iz Bara rezultatom 90:89. Nakon utakmice oglasio se Vladimir Jovanović, šef stručnog štaba Mege. –… »
Mega ‘srušila’ Mornar u poslednjoj sekundi: Smit doneo pobedu domaćinu!

Mega ‘srušila’ Mornar u poslednjoj sekundi: Smit doneo pobedu domaćinu!

Hot sport 07.02.2021
Uzbudljiva završnica u Beogradu! U okviru 18. kola ABA lige, ekipa Mege Soccerbet je ugostila Mornar iz Bara. Utakmica je odigrana u hali ‘Pinki’ u glavnom gradu Srbije. Viđena je velika borba, a meč je završen rezultatom 90:89 u korist domaće… »
Pavićević: Uskraćena su mi ljudska prava

Pavićević: Uskraćena su mi ljudska prava

Večernje novosti 07.02.2021
KOŠARKAŠI Mornara ispustili su u samoj završnici utakmice veliko vođstvo protiv Igokee, a to se na rkaju nikako nije dopalo strategu Barana Mihailu Pavićeviću. - Evropskim zakonom o ljudskim pravima dozvoljena je sloboda govora. Meni je, na žalost… »
Mega srušila MORNAR u poslednjoj sekundi: Infarkt završnica, nemoguće šta su Barani izgubili! (video)

Mega srušila MORNAR u poslednjoj sekundi: Infarkt završnica, nemoguće šta su Barani izgubili! (video)

Mondo 07.02.2021
U jednom trenutku bilo je i 15 poena razlike, ali Barani su izgubili... Promašili su i pet penala u poslednjih 50 sekundi. U jednom trenutku bilo je i 15 poena razlike, ali Barani su izgubili... Promašili su i pet penala u poslednjih 50 sekundi. Luda… »
Pavićević: Pravilnik ABA lige mi oduzeo slobodu govora

Pavićević: Pravilnik ABA lige mi oduzeo slobodu govora

Nova 07.02.2021
Trener Mornara Mihailo Pavićević nije bio raspoložen za priču nakon što je njegova ekipa u poslednjim sekundama meča poražena od Mege sa 90:89. Mornar je ispustio prednost od 15 poena, pre nego što je manje više dobijen meč uveo u neizvesnu… »
Jovanović: Ostali smo živi, momci su verovali u preokret

Jovanović: Ostali smo živi, momci su verovali u preokret

Nova 07.02.2021
Trener Mege Vlada Jovanović čestitao je svojim igračima na pobedi protiv Mornara nakon što je njegov tim u poslednjim sekundama pobedio sa 90:89 u susretu 18. kola ABA lige. Mega je odigrala odlično drugo poluvreme u kome je nadoknadila minus od 15… »
Trener mornara šokirao na konferenciji: Izgubili u poslednjoj sekundi, a njemu uskraćena sloboda govora!

Trener mornara šokirao na konferenciji: Izgubili u poslednjoj sekundi, a njemu uskraćena sloboda govora!

Mondo 07.02.2021
Mihailo Pavićević nije želeo da ponovo bude kažnjen. Mihailo Pavićević nije želeo da ponovo bude kažnjen. Bio je Mornar blizu pobede u Beogradu, ali je Kuči Smit za četiri sekudne pretrčao ceo teren i položio loptu u koš pored prepunog reketa… »
Aba liga: Mega šokirala Mornar

Aba liga: Mega šokirala Mornar

Dnevnik 07.02.2021
BEOGRAD: Košarkaši Mege savladali su danas kao domaćini Mornar iz Bara sa 90:89, u utakmici 18. kola ABA lige. Mega je uspela da nadoknadi minus od 15 poena sa početka treće četvrtine i dođe do trijumfa u dramatičnoj završnici pogotkom Dejšona… »
Mega od – 15 do pobede nad Mornarom u poslednjoj sekundi

Mega od – 15 do pobede nad Mornarom u poslednjoj sekundi

Nova 07.02.2021
Košarkaši Mege savladali su Mornar sa 90:89 (25:24, 14:27, 22:16, 29:22) u neizvesnoj utakmici 18. kola ABA lige. Mega je do 12. pobede u ligi stigla posle dramatične završnice, pogotkom Dajšona Smita u poslednjim sekundama meča. Domaći tim je… »

Vesti dana »