Povezane vesti
Austrija pooštrava granične kontrole prema svim susjedima
Al Jazeera 07.02.2021
Austrijski kancelar Sebastian Kurz izjavio je u međuvremenu da želi da se ruska i kineska cjepiva protiv korona virusa proizvode i u Austriji. Austrija pojačava granične kontrole prema svim svojim susjedima, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova… »
Putovanja moraju da budu svedena na minimum: Ulazak u Austriju od ponedeljka oštriji, neće moći svako ući u zemlju
Kurir 07.02.2021
Austrija od sutra pojačava granične kontrole prema svim svojim susedima, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova. Ministar unutrašnjih poslova Austrije Karl Nehamer razgovarao je, s tim u vezi, danas posle podne sa nemačkim kolegom Horstom… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za petak 12. septembar 2025: Danas promenljivo sa sunčanim intervalima
Beta pre 10 minutajoš 20 povezanih

Trči preko krova, pa beži u šumu: Objavljen prvi snimak osumnjičenog za ubistvo Čarlija Kirka, oglasio se FBI: "nemamo pojma gde je!" (video)
Blic pre 20 minutajoš 20 povezanih

Bivši predsednik osuđen na 27 godina zatvora, optužen za pripremu državnog udara u Brazilu
Danas pre 10 minutajoš 17 povezanih

Masovni ukrajinski napad na Rusiju: Na meti i Moskva, poslato desetine dronova VIDEO
Nova pre 54 minutajoš 14 povezanih

Gledala Srbiju s Atamanovom ženom, a sad je najatraktivnija novinarka iznenadila sve pred Turska - Grčka
Telegraf pre 34 minutajoš 15 povezanih