Povezane vesti
Udruženje radnika na internetu danas sa Zaštitinikom građana
Nova 08.02.2021
Udruženje radnika na internetu saopštilo je da će se danas sastati sa Zaštitnikom građana Zoranom Pašalićem kako bi razgovarali o njihovom problemu. Udruženje je, kako se navodi u sinocnjem saopštenju, prošle nedelje dobilo poziv na sastanak sa Pašalićem… »
Radnici na internetu danas sa zaštitnikom građana o porezu
Danas 08.02.2021
Predstavnici Udruženja radnika na internetu sastaće se danas sa zaštitnikom građana Zoranom Pašlićem, kako bi razmenili informacije o problemu koji je nastao nakon što su im upućeni nalozi da plate porez za više godina unazad. U pozivu za sastanak se… »
Frilenseri danas sa Zaštitnikom građana
Nova 08.02.2021
Udruženje radnika na internetu saopštilo je da je prihvatilo poziv za sastanak sa Zaštitnikom građana Zoranom Pašalićem danas u 14 časova radi razmene informacija o problemu najavljene retroaktivne naplate poreza za usluge posredstvom interneta… »
Udruženje radnika na internetu sutra se sastaje sa Zaštitinikom građana zbog problema sa porezom
Blic 07.02.2021
Udruženje radnika na internetu saopštilo je večeras da će se sutra sastati sa Zaštitnikom gradjana Zoranom Pašalićem kako bi razgovarali o njihovom problemu. Udruženje je, kako se navodi, prošle nedelje dobilo poziv na sastanak sa Pašalićem i prihvatilo… »
Vesti dana »
SRCE: Pobeda opozicije u Mađarskoj podstrek za sve demokratske snage u Srbiji
Beta pre 25 minutajoš 160 povezanih
Blokada iranskih luka zaustavila plovidbu kroz Hormuški moreuz
RTV Novi Pazar pre 5 minutajoš 41 povezana
UKC Niš: Devojka povređena u nesreći kod Aleksinca u životnoj opasnosti; Vozaču određen pritvor
RTS pre 1 satjoš 28 povezanih
Mađar "oladio" Zelenskog: Niko ne želi proukrajinsku vladu - interesuje nas Mađarska!
Pravda pre 35 minutajoš 37 povezanih




