Povezane vesti

Uragankin bivši izbačen iz Zadruge: Otkrio koja devojka mu se sviđa i progovorio: "Ništa nije kao što vidite!"

Uragankin bivši izbačen iz Zadruge: Otkrio koja devojka mu se sviđa i progovorio: "Ništa nije kao što vidite!"

Mondo 08.02.2021
Odmah se oglasio na društvenim mrežama. Odmah se oglasio na društvenim mrežama. Bivši dečko članice grupe "Hurricane" Sanje Vučić, a sada već i bivši učesnik Zadruge 4, Nikola Đorđević, napustio je imanje u Šimanovcima. U rijalitiju je… »
Nikola Đorđević izašao je iz rijalitija Zadruga 4! Imao je šta da kaže... (VIDEO)

Nikola Đorđević izašao je iz rijalitija Zadruga 4! Imao je šta da kaže... (VIDEO)

Svet plus 08.02.2021
Nikola Đorđević izašao je iz rijalitija Zadruga 4! Imao je šta da kaže o bivšim cimerima ali i o novom stanaru Bele kuće, koji je svoj boravak loše započeo... Nisam želeo da ulazim u konflikt, jer sam mislio da ću odreagovati ishitreno, kao i… »
Bivši dečko Sanje Vučić izbačen iz zadruge Odmah opleo: "Govorili su mi da sam glup!"

Bivši dečko Sanje Vučić izbačen iz zadruge Odmah opleo: "Govorili su mi da sam glup!"

Blic 08.02.2021
Nikola Đorđević, bivši dečko pevačice Sanje Vučić, završio je sinoć svoje učešće u rijalitiju "Zadruga 4". Nikola Đorđević i Jovana Ljubisavljević su bili nominovani za izbacivanje iz rijalitija, a Jovana je sinoć pobedila u igri za… »

Vesti dana »